• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شود
  کد خبر : 1966157

  یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شود

  یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شودReviewed by on Jan 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، مصوبات آخرین جلسه اضطراری هیات دولت: ۱- در راستای حمایت و حفظ محیط زیست و کاهش قطع درختان برای تهیه کارتن و به منظور پیشگیری…

  یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌ خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع می‌شودReviewed by on Jan 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، مصوبات آخرین جلسه اضطراری هیات دولت:

  ۱- در راستای حمایت و حفظ محیط زیست و کاهش قطع درختان برای تهیه کارتن و به منظور پیشگیری از گسترش و شیوع پدیده مذموم کارتن‌خوابی، تمامی کارتن‌ها از سطح کشور جمع‌آوری خواهد شد.

  ۲- از آنجایی که کارتن‌خوابی موجب زشت شدن چهره شهرها به ویژه پایتخت که محل استقرار هیات محترم و معزز و فخیمه دولت و به خصوص جناب رئیس جمهور است، یک عده تفنگ‌چی با حقوق مکفی استخدام تا بلافاصله با مشاهده هر کارتن‌خواب، اعم از زن، مرد، کودک، پیر و جوان (فرقی نمی‌کند) آنها را به گلوله بسته و شهرها را از این مایه شرمساری برهانند.

  ۳- به علت مکدر شدن خاطر گرامی برخی از اعضای مسن و رقیق‌القلب کابینه، رسانه‌ها حق منتشر کردن مطلب یا تصویری از کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها را ندارند. در صورت مشاهده با متخلفان برخورد و برابر قانون مجازات خواهند شد.

  ۴- اکنون در شرایط حساس که کشور به قول جناب جهانگیری، ته دره است و دولت با مشکلاتی فراوان به دلیل نزدیک شدن به ایام انتخابات در جلب اعتماد و آرای ملت روبروست، چند نهاد مسئول، فعلا، طی مصاحبه‌هایی پدیده کارتن‌خوابی و گورخوابی را تکذیب کنند، یا نهایتا تقصیرش را گردن شهرداری تهران یا اگر هم نشد گردن دولت قبل بیاندازند، تا همچون مسئله حقوق‌های نجومی، از دهان ملت بیفتد، حالا بعدا یک فکری برایش بکنیم.

  ۵- از آنجایی که کابینه دولت، متشکل از حقوقدانان نخبه است و همچنین در جهت حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی، یارانه گورخواب‌ها و کارتن‌خواب‌ها، پس از عقیم‌سازی قطع خواهد شد تا بیشتر از این به شأن آنها توهین نشود.

  ۶- پدیده گورخوابی و کارتن‌خوابی، بر فرض وجود آن، اصلا در اثر فاصله بسیار زیاد بین طبقات و تورم به وجود نیامده، در همین جا مصوب می‌شود که این نوع زندگی ظلم محسوب نمی‌شود، چرا که این گونه افراد فقط می‌خوابند و یا دور آتش جمع شده و گپ می‌زنند، لذا هیات دولت مصادیق دیگری برای ظلم تعریف می‌کند، که یکی از مصادیق آن، ظلم به علی مطهری به خاطر لغو سخنرانیش است و از دیگر مصادیق ظلم، جلوگیری از برگزاری کنسرت در مشهد و فشار وارده بر «م.ه» برای گرفتن دو دکترا آن هم در زندان تعریف می‌شود.

  ۷- اصلا گورخواب و کارتن‌خواب کجا بود؟ تصدیق می‌کنیم که ما حواسمان پرت این‌ور و اون‌ور و ضربه روحی ناشی از تحریم و شایعات نقض برجام است، اما انقدر دیگر شل و وارفته نیستیم که این جور آدم‌ها نزدیکمان زندگی کنند و ما تحملشان کنیم.

  و من الله توفیق  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.