• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بهداشت و سلامت » اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرز
  کد خبر : 1966028

  اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرز

  اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرزReviewed by Aryan♥ on Jan 2Rating: فرشید علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مسابقات دانش آموزان دختر استان دردوره های تحصیلی متوسطه اول و دوم شرکت کردند.وی اظهار کرد: مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی دانش آموزان دختر دوره های تحصیلی اول متوسطه(نوجوانان) و…

  اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرزReviewed by Aryan♥ on Jan 2Rating:

  فرشید علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مسابقات دانش آموزان دختر استان دردوره های تحصیلی متوسطه اول و دوم شرکت کردند.
  وی اظهار کرد: مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی دانش آموزان دختر دوره های تحصیلی اول متوسطه(نوجوانان) و دوم متوسطه(نوجوانان) استان به میزبانی کارشناسی تربیت بدنی ناحیه سه کرج برگزار شد که نتیجه آن در دو بخش اتفرادی و تیمی مشخص شد.
  وی بیان کرد: دربخش انفرادی دوره ی تحصیلی دوم متوسطه مقام اول را فاطمه محمدی ، مقام دوم شیما کاظمی و مقام سوم را ساحل تیر کسب کرد.
  وی یاد آور شد: در دوره تحصیلی اول متوسطه نیز مقام اول را مهدیه اقدمی ، مقام دوم معصومه موسوی و مقام سوم را دنیا سرباشی
  به خود اختصاص داد.
  وی در ادامه به نتایج تیمی این دوره از مسابقات دو صحرانوردی در البرز اشاره کرد و یاد آور شد: در دوره تحصیلی دوم متوسطه مقام اول را آموزش و پرورش ناحیه۴کرج ، مقام دوم ناحیه یک کرج و مقام سوم را ناحیه۲کرج به دست آورد.
  وی اضافه کرد: در دوره تحصیلی اول متوسطه نیز مقام اول را آموزش و پرورش ناحیه یک کرج ، مقام دوم ناحیه ۴کرج و مقام سوم ناحیه ۳ کرج کسب کرد.
  *******دوره ی داوری والیبال معلمان تربیت بدنی
  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت : دوره داوری درجه سه والیبال ویژه ی معلمان تربیت بدنی خواهر استان البرز طی ۵ روز باحضور مدرس از فدراسیون والیبال در سالن ورزشی فاطمه پزشکی ناحیه ۴ کرج برگزار شد.
  علیزاده هدف برگزاری این گونه دوره را آشنایی با منابع و مطالب تخصصی و بروزِ مرتبط با وظایف شغلی معلمان تربیت بدنی و بالا بردن سطح آگاهی و تخصص آنها ذکر کرد.
  وی بیان کرد: برای بالابردن کیفیت برگزاری رویدادها و المپیادهای ورزشی در سطح مدرسه ، منطقه ، استان و کشور بکار گیری نیروهای درون سازمانی ضرورت دارد به همین دلیل برای معلمان تربیت بدنی در رشته های مختلف دوره های تخصصی را در استان برگزار می کنیم.
  ******جشنواره همکانی استعدادیابی ورزشی البرز
  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: این جشنواره استعدادیابی ویژه دانش آموزان دختر و پسر ۱۰ تا ۱۲ سال در استان برگزار شد.
  علیزاده اظهار کرد: این جشنواره با مشارکت اداره کل ورزش وجوانان البرز با همکاری آموزش وپرورش به منظور اجرای آزمون ها و تست های تخصصی انجام شد.
  وی گفت: در این جشنواره از دانش آموزان فعال در ۵ رشته ورزشی بسکتبال ، تکواندو ، تنیس ، کشتی و والیبال آزمون ها و تست های تخصصی گرفته شد.
  ۲۸۱۹/۱۵۳۵خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.