• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » بخشودگی اضافه خدمت سربازی شامل حال رفیعی شد
  کد خبر : 1965773

  بخشودگی اضافه خدمت سربازی شامل حال رفیعی شد

    به گزارش ایران ویج،خبر اضافه خدمت سروش رفیعی بازیکن مدنظر برانکو برای نقل و انتقالات زمستانی شوکی بر پیکره سرخپوشان پایتخت وارد کرد. در حالی که گفته می شود سروش رفیعی شش ماه اضافه خدمت سربازی دارد و باید نیم فصل دوم هم در تیم تراکتورسازی بازی کند اما طبق اطلاع ما از منابع…

   خدمت سربازی

   

  به گزارش ایران ویج،خبر اضافه خدمت سروش رفیعی بازیکن مدنظر برانکو برای نقل و انتقالات زمستانی شوکی بر پیکره سرخپوشان پایتخت وارد کرد.

  در حالی که گفته می شود سروش رفیعی شش ماه اضافه خدمت سربازی دارد و باید نیم فصل دوم هم در تیم تراکتورسازی بازی کند اما طبق اطلاع ما از منابع آگاه اضافه خدمت رفیعی مشمول بخشش شده و وی بازیکن آزاد است.

  ماجرای اضافه خدمت سربازی سروش رفیعی سر درازی دارد. طبق قانون همه بازیکنان دارای کارت پایان خدمت جعلی ۳ آذر ماه ۹۳ کارتشان باطل شد و برخی به سربازی رفتند و بعضی دیگر همانند رفیعی به دیوان عدالت اداری شکایت کردند.

  سازمان لیگ برتر فوتبال بعد از صدور حکم دیوان عدالت اداری کارت بازی سروش رفیعی را صادر کرد.به هر حال بعد از مدتی با پیگیری نظام وظیفه کارت بازی سروش رفیعی باطل شد و این بازیکن به طور رسمی سرباز شد.

  رفیعی دست بردار نبود و تقاضای تجدید نظر خواهی داد. این بازیکن تا تاریخ ۲۲ بهمن مهلت داشت تا با معرفی خود به نیروهای مسلح شامل بخشیده شدن اضافه خدمت سربازی خود شود اما وی در زمان مقرر به سربازی نرفت . براین اساس وی از ۱۱ فروردین ۹۴ به طور رسمی سرباز شد و به طور قانونی خدمت ۲۱ ماهه اش ۱۰ دی ماه ۹۵ به پایان می رسد.

  گفته می شود حکم اضافه خدمت سربازی رفیعی پابرجا است اما وی به لطف عف رهبری اضافه خدمتش کاهش یافت اما در خوشبختانه ترین وضعیت وی تا ۱۰ اسفند خدمت سربازی اش پا بر جا است.

  به هر حال با پیگیری های مصطفی آجرلو مدیر عامل تراکتورسازی مشکل اضافه خدمت رفیعی برطرف شده و وی برای انتخاب تیم آینده اش مشکلی ندارد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.