• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » معامله ۴۹۱۳۶ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1965098

  معامله ۴۹۱۳۶ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۴۹۱۳۶ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز شنبه مورخه ۱۱/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۹۱۳۶ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)1130…

  معامله ۴۹۱۳۶ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز شنبه مورخه ۱۱/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۹۱۳۶ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)1130 قرارداد معامله و ۳۷۳۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۵۴۲۴۶۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۷۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۴۰۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۵۴۲۴۶۰ ریال که حاکی از افت ۱.۸۲ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۳۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۷۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 510 قرارداد معامله و ۱۵۲۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۷۴۲۷۰۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۵۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۷۴۲۷۰۶ ریال که حاکی از رشد ۳.۳۹ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۵۹۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۰۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 1108 قرارداد معامله و ۲۷۲۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۹۳۶۶۷۴ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۱۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۸۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۹۳۶۶۷۴ ریال که حاکی از افت ۲.۸۵ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۷۸۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۲۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 4933 قرارداد معامله و ۳۸۲۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۲۰۹۵۷۲ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۴۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۰۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۲۰۹۵۷۲ ریال که حاکی از افت ۲.۴۳ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۹۹۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۴۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 41455 قرارداد معامله و ۱۱۵۳۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۳۷۸۴۰۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۶۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۲۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۳۷۸۴۰۲ ریال ، که حاکی از افت ۳.۲۸ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۸۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۶۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 49136 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز جمعه بازارهای جهانی شاهد افت نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۵۱.۹ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۹۳۷ تومان معامله شد.


  معامله 49136 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی گلف نیوز، قیمت طلا در سال ۲۰۱۶ میلادی با رشد ۷.۵ درصدی روبرو شده است، بر خلاف کاهش شدید قیمت این فلز گرانبها در سه ماه پایانی سال که تحت تاثیر انتظارات مربوط به افزایش رشد اقتصادی آمریکا و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بوده است. بر اساس این گزارش مکس کانکل تحلیلگر موسسه یو بی اس تصریح کرد: به نظر من افزایش جشمگیر نرخ بهره اوراق قرضه ده ساله آمریکا و تقویت ارزش دلار مهمترین عامل کاهش قیمت طلا در هفته های اخیر بوده است. سرمایه گذاران بین المللی نسبت به سیاست های اقتصادی و مالی ترامپ امیدوار شده اند. وی در ادامه افزود: پیش بینی می شود که قیمت هر اونس طلا تا سه ماه آینده بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ دلار باشد. به نظر می رسد فدرال رزرو طی سال آینده نیز ۲ بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد. بنابر این احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا در سال آینده وجود دارد.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


  معامله 49136 در رینگ طلایی بورس کالا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.