• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » عقیم‌سازی گورخواب‌ها دور از انسانیت است
  کد خبر : 1965004

  عقیم‌سازی گورخواب‌ها دور از انسانیت است

  عقیم‌سازی گورخواب‌ها دور از انسانیت استReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating: اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   سید محمد امین حسینی، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید شمسی پور در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سخنان اخیر معاون رئیس جمهور در رابطه با بحث گورخواب‌ها و بی‌خانما‌ن‌ها گفت: این روز‌ها موج…

  عقیم‌سازی گورخواب‌ها دور از انسانیت استReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating:

  اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

   

  سید محمد امین حسینی، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید شمسی پور در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سخنان اخیر معاون رئیس جمهور در رابطه با بحث گورخواب‌ها و بی‌خانما‌ن‌ها گفت: این روز‌ها موج رسانه‌ای فراوانی چه در داخل و چه درخارج از کشور درباره گورخواب‌ها ایجاد شده است و متاسفانه اظهار نظرها و حرف‌هایی که از بعضی مسئولین شنیده می‌شود باعث شده که در انسان بودن این افراد دچار تردید شویم.

   

  وی تصریح کرد: مسئله عقیم سازی گور خواب‌ها که این افراد به اصطلاح روشن فکر نما بیان کردند، دور از شان انسان است، چراکه این راه کار برای حیوانات هم استفاده نمی‌شود. به جای آنکه برای جلوگیری از این معضلات و آسیب‌های اجتماعی راه حل‌های مناسب ارئه دهند، شروع به پاک کردن صورت مسئله و ایجاد یک فاجعه‌ بزرگ‌تر می‌کنند. 

  مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید شمسی پور با بیان اینکه خانم مولاوردی؛ راهکار عقیم سازی به درد خود و دوستان نجومی بگیرتان می‌خورد، اظهار داشت: چراکه نجومی بگیران شکمشان از حقوق‌های حرام و بیت المال مسلمین پر شده است و متاسفانه این آسیب‌های اجتماعی که باعث افزایش اختلاف طبقاتی جامعه و هزار مشکل و آسیب دیگر می‌شود، گریبان انقلاب اسلامی را گرفته است.

   

  وی ادامه داد: یکی از فوری‌ترین اهداف تشکیل نظام اسلامی استقرار عدالت اجتماعی است. حضرت امام در بیاناتی فرموده‌اند: «طبقات محروم و پابرهنگان جامعه، مورد عنایت خاص حکومت باشند و رفع محرومیت و دفاع از آنان در برابر قدرتمندان، وظیفه بزرگ دولت و دستگاه قضایی محسوب می‌شود. هیچ کس به خاطر تمکن مالی، قدرت آن را نیابد که در امور سیاسی کشور و مدیریت جامعه دخالت و نفوذ کند و هیچ تدبیر و حرکتی درجامعه، به افزایش شکاف میان فقرا و اغنیا نینجامد. پابرهنگان، حکومت اسلامی را پشتیبان و حامی خود حس کنند و برنامه‌های آن را در جهت رفاه و رفع محرومیت خود بیابند.»

   
  حسینی خاطر نشان کرد: مسئولان و دولت مردان ما هنوز به فکر بازی سیاسی و دم کدخدا دیدن هستند؛ برای یکبارهم که شده مروری بر اندیشه‌های امام خمینی (ره) داشته باشید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.