• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مشاور اتاق بازرگانی ایران: سند توسعه اقتصادی هنر در دست تدوین است
  کد خبر : 1964960

  مشاور اتاق بازرگانی ایران: سند توسعه اقتصادی هنر در دست تدوین است

  مشاور اتاق بازرگانی ایران: سند توسعه اقتصادی هنر در دست تدوین استReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا پیروز ارجمند عصر شنبه در شهر سرچشمه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر قیمت گذاری واقعی آثار هنرمندان مشخص شود در میزان رفاه و امنیت اقتصادی هنرمندان تأثیرگذار است.وی تصریح…

  مشاور اتاق بازرگانی ایران: سند توسعه اقتصادی هنر در دست تدوین استReviewed by Aryan♥ on Jan 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا پیروز ارجمند عصر شنبه در شهر سرچشمه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر قیمت گذاری واقعی آثار هنرمندان مشخص شود در میزان رفاه و امنیت اقتصادی هنرمندان تأثیرگذار است.
  وی تصریح کرد: بخش کمیسیون گردشگری در اتاق بازرگانی ایران می تواند در مورد آثار هنرمندان در حوزه های صنایع دستی، مجسمه سازی، نقاشی، خوشنویسی و … مشاوره بدهد لذا در این بخش سیاست گذاری هایی در راستای دفاع از حقوق هنرمندان در حال شکل گیری است.
  وی با اشاره به اینکه اقتصادی پویا است که ارزش افزوده ایجاد کند ادامه داد: از آنجا که هنرمندان در بخش دولتی حمایت نمی شوند پس بخش خصوصی وارد عمل می شود و آثار آنها را با قیمت واقعی خریداری می کند که به رونق اقتصاد هنرمندان کمک خواهد شد.
  ارجمند درباره پته از هنر و صنایع دستی کرمان گفت: آثار هنری در عصر حاضر باید تنوع داشته باشند، در تولید پته در قدیم از یک رنگ و بافت تکراری استفاده می شد ولی در حال حاضر این رنگ ها جوابگوی نسل جوان نیست.
  وی خاطرنشان کرد: جوانان باید ذائقه شناسی کنند و با ارائه طرح های نوین و جدید به تولید کنندگان آثار هنری، محصولات مورد سلیقه نسل جوان با زیبایی خاص در بازار عرضه شود.
  خبرنگار: مریم رضایی ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
  ۷۴۳۳/۳۰۲۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.