• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » واکنش استاندار تهران به تبلیغات زود هنگام برخی از اعضای شورای شهر
  کد خبر : 1964479

  واکنش استاندار تهران به تبلیغات زود هنگام برخی از اعضای شورای شهر

    حسین هاشمی استاندار تهران ، با اشاره به همایش امنیتی و انتظامی که امروز در فرمانداری تهران برگزار شد، گفت: در این همایش بخش امنیتی و انتظامی در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده مورد یررسی قرار گرفت. وی افزود: مقرر شد…

  اعضای شورای شهر

   

  حسین هاشمی استاندار تهران ، با اشاره به همایش امنیتی و انتظامی که امروز در فرمانداری تهران برگزار شد، گفت: در این همایش بخش امنیتی و انتظامی در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده مورد یررسی قرار گرفت.

  وی افزود: مقرر شد در آینده جلسات دیگری نیز در این خصوص برگزار شود و بخش امنیتی در جلسات آتی بیشتر مد نظر قرار گیرد.

  استاندار تهران با بیان اینکه استانداری از امروز آماده برگزاری انتخابات سال آینده است، گفت: مردم کشورمان به مسائل نظام حساس‌اند و و هر وقت احساس کنند که دشمن به دنبال توطئه علیه نظام است در عرصه حاضر می شوندو با این حضور توطئه ها را خنثی می‌کنند .

  هاشمی در پاسخ به این سوال که در سال گذشته در برخی از استان های کشور شاهد انتخابات اتوبوسی بودیم که یک مورد درگیری داشت گفت: خوشبختانه در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی سال گذشته به طور جدی مواردی از جمله انتخابات اتوبوسی و مشکل امنیتی در تهران نداشته‌ایم، اما دو الی سه مورد درگیری درباره انتخابات خبرگان رهبری گزارش شد که به موقع با آن برخورد شد.

  وی اضافه کرد: با توجه به اینکه سال آینده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می شود باید دقتمان در رصد موارد بیشتر شود چراکه کشورمان قومیت های مختلفی دارد بر این اساس اجازه نمی‌دهیم در سطح استان اتفاقات امنیتی رخ دهد.

  هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود برخی از اعضای شورای شهر همایشی برگزار کرده و در این همایش به تبلیغات انتخاباتی پرداخته‌اند آیا این موضوع صحت دارد، اظهار داشت: اعضای شورای شهر به صورت قانونی تا زمانی که دوره شان تمام نشده حق دارند جلسات را برگزار کنند و هیچ کس نمی‌تواند مانع آنها شود اما نمی‌توانند در جلساتشان به تبلیغات انتخاباتی بپردازند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: تهران آماده برگزاری انتخابات الکترونیکی است و ما همچنان منتظر سیاست‌های وزارت کشور در اینباره هستیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.