• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » درخواست روزنامه جوان برای عقیم کردن بزرگمهر حسین پور و همسرش!
  کد خبر : 1964402

  درخواست روزنامه جوان برای عقیم کردن بزرگمهر حسین پور و همسرش!

  روزنامه جوان در انتقادی تند علیه بزرگمهر حسین پور نوشت:باید همین آدم را – و زنش را که هیزم کش افکار اوست – عقیم کرد تا نسل این تفکرات ضد بشری قطع شود. انتقاد تند روزنامه جوان علیه بزرگمهر حسین پور و همسرش هفته ی گذشته بزرگمهر حسین پور و همسرش در صفحه ی شخصی…

  بزرگمهر حسین پور

  روزنامه جوان در انتقادی تند علیه بزرگمهر حسین پور نوشت:باید همین آدم را – و زنش را که هیزم کش افکار اوست – عقیم کرد تا نسل این تفکرات ضد بشری قطع شود.

  انتقاد تند روزنامه جوان علیه بزرگمهر حسین پور و همسرش

  هفته ی گذشته بزرگمهر حسین پور و همسرش در صفحه ی شخصی خود در فضای مجازی پیرامون انتشار خبر گورخواب ها نوشتند که باید گورخواب ها را عقیم کرد، و اساسا درست نیست که پول مردم صرف سیر کردن فرزندان این افراد شود؛ و از طرفی به نحوی اعلام کردند که پذیرای شنیدن عقایدی مخالف با نظر خودشان نیستند. هر چند که در نهایت بزرگمهر حسین پور حرف خود را پس گرفت و از “مردم روشنفکر” عذرخواهی کرد، اما هنوز حرف و حدیث ها بر سر این ماجرا باقی ست.

  ۲

  سیما حق شناس

  خلاصه ای از یادداشت علی علوی در روزنامه جوان که انتقادات تندی را نسبت به بزرگمهر حسین پور وارد کرده است:

   

  ۳

  بزرگمهر حسین پور

  در اینجا با این نزاع عقیم کردن‌ها باید چه کرد؟!
  فیلسوفان جمله‌ای دارند که آن را مثل پاک‌ترین یافته ذهنی خود به یکدیگر قرض می‌دهند و بر آن اتفاق دارند. آنها می‌گویند: «غایت وجود تو همان چیزی است که دغدغه آن را داری.» بر این اساس جنس و غایت وجودی کسی که برای سگ‌ها، احساس دارد اما برای دسته‌ای از انسان‌های به فلاکت افتاده، معتقد است که باید آنها را عقیم کرد تا نسلشان بر افتد، نمی‌تواند از جنس و غایت وجودی انسان‌ها باشد بلکه بیشتر به جنس و غایت وجودی همان سگ‌ها می‌ماند. کسی پیدا می‌شود و می‌گوید: «دولت نباید پول ما را خرج بچه‌هایی کند که از کارتن‌خواب‌ها به دنیا می‌آیند و باید آنها را عقیم کرد.» همین فرد برای سگ‌ها دغدغه‌ای بسیار فراتر دارد که حتی حاضر نیست ببیند مردم در فحش دادن، گاهی از واژه سگ استفاده می‌کنند. عده‌ای معتقدند همه این حرف‌ها کاملا تحت تأثیر پست ترین تفکرات نژادپرستی رایج در کشورهای غربی است. حال در مقابل کسانی هم هستند و در همین چند روز اخیر ابراز نظر کرده‌اند که حاضر نیستند مالیاتشان خرج کسی شود که اندیشه عقیم کردن بینوایان را دارد و دغدغه‌اش در زندگی «فحش نشدن سگ» است. این عده می‌گویند چنین جانور خطرناکی را باید عقیم کرد تا نسل این تفکرات ضد بینوایی قطع شود. در اینجا با این نزاع عقیم کردن‌ها باید چه کرد؟! بعید است که بتوان بین این دو گروه مصالحه کرد. آن کس که می‌گوید باید کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها را عقیم کرد، با صراحت از مخالفان خود می‌خواهد که «حرف‌های سطحی و بدون دانش نزنند.»

  اما دسته دوم که می‌گویند باید همین آدم را – و زنش را که هیزم کش افکار اوست – عقیم کرد تا نسل این تفکرات ضد بشری قطع شود، سخن گفتن وی از «دانش» را تهوع آورترین بخش اظهارات او می‌دانند که حتی از اصل اندیشه او در عقیم کردن کارتن خواب‌ها نیز تهوع آورتر است.

  منبع: صفحه شخصی بزرگمهر حسین پور و سیما حق شناس/ bartarinha.ir
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.