• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » آغاز رقابت های زورخانه ای زندان های کشور در همدان
  کد خبر : 1964113

  آغاز رقابت های زورخانه ای زندان های کشور در همدان

  آغاز رقابت های زورخانه ای زندان های کشور در همدانReviewed by on Dec 31Rating: دبیر نخستین دوره رقابت های ورزش های زورخانه ای زندان های کشور در گفت و گو با ایرنا افزود: این دوره از رقابتها با حضور ۲۰۰ زندانی در قالب ۲۵ تیم در همدان در حال برگزاری است.محسن عبدالملکی اضافه کرد: ورزشکاران…

  آغاز رقابت های زورخانه ای زندان های کشور در همدانReviewed by on Dec 31Rating:

  دبیر نخستین دوره رقابت های ورزش های زورخانه ای زندان های کشور در گفت و گو با ایرنا افزود: این دوره از رقابتها با حضور ۲۰۰ زندانی در قالب ۲۵ تیم در همدان در حال برگزاری است.
  محسن عبدالملکی اضافه کرد: ورزشکاران در این دوره از رقابت ها در پنج رشته انفرادی چرخ چمنی، کباده، چرخ تیز، سنگ و میل بازی به رقابت می پردازند.
  وی یادآوری کرد: دوره مقدماتی ورزش های زورخانه ای از آذرماه در زندانهای سراسر کشور آغاز شده و منتخبان به این رقابتها راه یافتند.
  دبیر نخستین دوره رقابت های ورزش های زورخانه ای زندان های کشور تاکید کرد: با توجه به تحقیق های میدانی صورت گرفته، برگزاری رقابتهای ورزشی برای مددجویان در کاهش جمعیت کیفری و جلوگیری از بازگشت مجدد زندانیان پس از آزادی به زندان تاثیر مثبتی دارد.
  عبدالملکی بیان کرد: برگزاری رقابت های ورزشی زورخانه ای با توجه به ماهیت و ارزشهای معنوی و ارزشی موجود در این رشته ورزشی به نوعی یک کار فرهنگی نیز محسوب می شود.
  نخستین دوره رقابت های ورزش های زورخانه ای با همکاری فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به مدت سه روز در محل سالن امام علی(ع) و شهدای گمنام دانشگاه آزاد شهر همدان در حال برگزاری است.
  چندی پیش با امضای تفاهم نامه همکاری میان این فدراسیون و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، مقرر شد برای ارتقا و بهره گیری از آموزه های اخلاقی، معنوی و ظرفیت های فرهنگی و ارزشی موجود در ورزش های پهلوانی و زورخانه ای قدم های موثری برداشته شود.
  ۷۵۲۶/۶۹۹۳
  خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: اکبر بهاروند

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.