• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » ۵۳ درصد از ساختمان ادارات کل استان اردبیل برای تردد معلولان مناسب است
  کد خبر : 1964051

  ۵۳ درصد از ساختمان ادارات کل استان اردبیل برای تردد معلولان مناسب است

  ۵۳ درصد از ساختمان ادارات کل استان اردبیل برای تردد معلولان مناسب استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: بهزاد ستاری روز شنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: هنوز ۴۷ درصد ساختمان های اداری مرکز استان مناسب سازی نشده و وضعیت ساختمان اداری شهرستان ها نیز در حال بررسی و ارزیابی است.وی با بیان اینکه…

  ۵۳ درصد از ساختمان ادارات کل استان اردبیل برای تردد معلولان مناسب استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  بهزاد ستاری روز شنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: هنوز ۴۷ درصد ساختمان های اداری مرکز استان مناسب سازی نشده و وضعیت ساختمان اداری شهرستان ها نیز در حال بررسی و ارزیابی است.
  وی با بیان اینکه مناسب سازی ساختمان ادارات دولتی، بانک ها و ساختمان های عمومی برای تردد معلولان از اهداف مهم دولت است، بیان کرد: هم اکنون استان اردبیل از لحاظ اجرای طرح مناسب سازی ادارات دولتی در رده سوم کشور جای دارد.
  وی با تقدیر از عملکرد مدیر جدید بهزیستی خلخال در اجرا و پیشبرد اهداف بهزیستی گفت: تلاش های صورت گرفته در این شهرستان در پیشگیری از معلولیت های مختلف از جمله کاهش ازدواج فامیلی و نیز آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد در بسیار مطلوب است.
  وی از طلاق، بیکاری و اعتیاد به عنوان سه آسیب اجتماعی جدی در استان اردبیل یاد کرده و گفت: در ۹ ماهه گذشته از ۳۲۰ مورد پرونده تشکیل شده در امر طلاق تنها سه پرونده منجر به صلح و سازش شده است.
  وی با بیان اینکه میانگین پرونده های منجر به صلح و سازش در استان اردبیل ۱۸ درصد است، اضافه کرد: در صورت همکاری وکلا به دور از چشم دوختن به منافع مالی بسیاری از پرونده های طلاق منجر به صلح و سازش خواهد شد.
  در این جلسه فریدون بابایی فرماندار خلخال نیز با تقدیر از تلاش های بهزیستی این شهرستان در کاهش آسیب های اجتماعی و حمایت از قشر محروم جامعه گفت: دولت به تنهایی قادر به حل انبوه مشکل محرومان جامعه نبوده و استفاده از ظرفیت خیران و تشکل های مردم نهاد ، دولت را در رسیدن به یک جامعه ایده ال و عاری از محرومیت کمک خواهد کرد.
  خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
  خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
  ۶۰۱۶/۷۱۱۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.