• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نبض تحقق این سیاست اقتصادی کشور است
  کد خبر : 1964031

  گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نبض تحقق این سیاست اقتصادی کشور است

  گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نبض تحقق این سیاست اقتصادی کشور استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز شنبه ایرنا، صادق صالحی در کارگروه فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان تیران و کرون افزود: گفتمان سازی بدون همکاری و مشارکت نخبگان، هنرمندان، اصحاب رسانه و افراد تاثیر گذار به نتیجه…

  گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نبض تحقق این سیاست اقتصادی کشور استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز شنبه ایرنا، صادق صالحی در کارگروه فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان تیران و کرون افزود: گفتمان سازی بدون همکاری و مشارکت نخبگان، هنرمندان، اصحاب رسانه و افراد تاثیر گذار به نتیجه نمی رسد.
  وی بیان کرد: از ظرفیت های هنری در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در سطح ملی و شهرستان تیران غفلت شده و کمتر به ظرفیت های هنری برای تحقق این هدف توجه و مورد استفاده قرار گرفته است.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران وکرون ادامه داد: باید فرایندی منظم و منسجم و هدفمند برای بهره گیری از شبکه های اطلاع رسانی، فضای مجازی، ظرفیت های هنری تدوین و اجرایی شود که در شهرستان تیران و کرون با استفاده از ظرفیت های هنری و رسانه ای این فرایند منظم در حال تدوین است.
  وی اضافه کرد: از ظرفیت هنرمندان و رسانه ای شهرستان برای گفتمان اقتصادی استفاده شده اما مهمترین موضوع در بهره گیری از این ظرفیت حمایت و پشتیبانی از تولیدات این عرصه است .
  صالحی با بیان اینکه الگوسازی، اصلاح الگوی مصرف، جلوگیری از اسراف و تبیین و تشریح واقعیت های اقتصاد مقاومتی برای مردم در راس برنامه های راهبردی کارگروه فرهنگی ستاد اقتصاد مقاومتی تیران و کرون است، اظهارکرد: اصلاح الگوی مصرف از مهمترین رکن های موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی است که این مقوله در دستور کارشورای فرهنگ عمومی، فعالیت های فرهنگی و تبلیغی و تولیدات هنری قرار گرفته است.
  جواد دادخواه، رئیس اتاق اصناف شهرستان تیران و کرون نیز در این جلسه با اشاره به عدم توجه به ظرفیت های تولیدی شهرستان گفت: تولید محصولات کشاورزی، صنعتی و دامداری و دامپروری از جایگاه خاصی برخوردار است اما عدم توجه به برند سازی و صنعت بسته بندی مانع از ایجاد بستر اشتغال و تولید در شهرستان شده است.
  وی افزود: تولیدات بخش های مختلف شهرستان به صورت خام و بدون بسته بندی و برند سازی عرضه و در بخش های دیگر کشور و با برندهای دیگر در بازار عرضه می شود.
  وی استفاده از تکنولوژی و ارائه خدمات با کیفیت در بازار را مهم خواند و گفت: باید عرضه کالا بر اساس کیفیت و متناسب با سلایق افراد عرضه شود تا اینکه تولید داخلی نسبت به تولیدهای خارجی بیشتر مورد اقبال قرار گیرد.
  وی اضافه کرد: تاکید بر عرضه کالاهای داخلی در بازار شهرستان به اصناف صورت گرفته و با قاچاق کالا به صورت جدی برخورد می شود.
  شهرستان تیران و کرون در ۴۵کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
  مهد/ ۷۱۵۳ / ۱۳۳۹/ انتشار: دواتگر

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.