• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » فراگیری آموزش های مهارتی مددجویان را توانمند می کند
  کد خبر : 1964019

  فراگیری آموزش های مهارتی مددجویان را توانمند می کند

  فراگیری آموزش های مهارتی مددجویان را توانمند می کندReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، بهرام مکاری پور روز شنبه در نشست با رئیس بهزیستی این شهرستان افزود: بهزیستی این شهرستان می‌تواند با آموزش مهارت‌های شغلی و تحصیلی به زنان سرپرست خانوار، توانمندی آنان را افزایش دهد که…

  فراگیری آموزش های مهارتی مددجویان را توانمند می کندReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، بهرام مکاری پور روز شنبه در نشست با رئیس بهزیستی این شهرستان افزود: بهزیستی این شهرستان می‌تواند با آموزش مهارت‌های شغلی و تحصیلی به زنان سرپرست خانوار، توانمندی آنان را افزایش دهد که با تحقق این هدف، کسب درآمد مستقل، مشارکت در تصمیم‌گیری‌های خانواده، مدیریت اقتصادی خانواده و دفاع از حق و حقوق اجتماعی برای آنان در جامعه فراهم خواهدشد.
  وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ترویج و گسترش آموزش‌های مهارتی در نقاط محروم و در بین روستاییان و مددجویان نهادهای حمایتی به‌منظور توانمندسازی گروه هدف برای ورود به عرصه‌های اقتصادی است.
  مکاری پور بیان کرد: توانمندسازی مددجوی بهزیستی، باعث افزایش نیروی انسانی مطلوب در جامعه شده و با تحقق این امر مقوله اقتصادی آنها نیز برطرف می شود.
  رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم گفت: این مرکز برنامه های مختلفی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی در برنامه کاری خود قرار داده که بخشی از جامعه هدف مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی هستند.
  وی افزود: توسعه مشاغل خانگی نیز در برنامه کاری آموزش فنی و حرفه ای قرار دارد که در این ارتباط با برگزاری دوره های آموزشی در این مرکز، گام های مهم در توانمندسازی سرپرستان خانوار ها برداشته خواهد شد.
  شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.
  ۶۱۶۴/۷۲۱۵** خبرنگار: محسن صادقی آزاد** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.