• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » برخورد سلیقه‌ای با آژانس‌های متخلف متوقف می‌شود؟
  کد خبر : 1963951

  برخورد سلیقه‌ای با آژانس‌های متخلف متوقف می‌شود؟

  برخورد سلیقه‌ای با آژانس‌های متخلف متوقف می‌شود؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: ولی تیموری، برخوردهای سلیقه‌ای در حوزه دفاتر خدمات مسافرتی با “یک نوع تخلف” را رویه‌ی حاکم در برخی استان‌های کشور دانست و به ایسنا گفت: شفاف نبودن قوانین و آیین‌نامه‌ها سبب بروز برخوردهای سلیقه‌ای در مواجهه با یک نوع تخلف شده بود. درحالی…

  برخورد سلیقه‌ای با آژانس‌های متخلف متوقف می‌شود؟Reviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  ولی تیموری، برخوردهای سلیقه‌ای در حوزه دفاتر خدمات مسافرتی با “یک نوع تخلف” را رویه‌ی حاکم در برخی استان‌های کشور دانست و به ایسنا گفت: شفاف نبودن قوانین و آیین‌نامه‌ها سبب بروز برخوردهای سلیقه‌ای در مواجهه با یک نوع تخلف شده بود. درحالی حکم یک استان برای تخلفی مشخص، اخطار و تذکر بود که در همان استان و یا استانی دیگر برای تخلف مشابه، مجوز تعلیق می‌شد!

  وی افزود: در آیین‌نامه انضباطی، نوع تخلفات و متعاقب آن برخورد متناسب، طبقه‌بندی و مشخص شده است و مجری (اداره‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان‌ها) به منظور پیشگیری از تضییع حقوق فعالان بخش خصوصی گردشگری، به رعایت آن و پرهیز از رفتارهای سلیقه‌ای “ملزم” شده‌اند.

  تیموری همچنین درباره ابلاغ آیین‌نامه راهنمایان گردشگری که اواسط سال گذشته برای تصویب به هیات دولت ارائه شد، توضیح داد: این آیین‌نامه پس از ۴۰ سال اصلاح شد که طبق ماده ۷ آن باید دستورالعمل اجرایی برای آن نوشته می‌شد. این دستورالعمل که شامل جزییاتی درباره‌ی چگونگی نظارت بر کار راهنمایان، آموزش‌ها، طبقه‌بندی فعالیت‌ها و چگونگی تهیه سرفصل‌های اموزشی است، پس از حدود هفت ماه کار، آماده و در دوران ریاست مسعود سلطانی فر، حکم ابلاغ آن امضا شده و اکنون قابلیت اجرایی دارد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.