• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » پورابراهیمی: برخی مصوبات برنامه ششم مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیرد
  کد خبر : 1963909

  پورابراهیمی: برخی مصوبات برنامه ششم مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیرد

  پورابراهیمی: برخی مصوبات برنامه ششم مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیردReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: من فکر می‌کنم برخی انتقادات به گزارش ایران ویج به نقل از کمیسیون تلفیق برنامه ششم وارد است. البته می‌توان بخش‌هایی از آن را مورد اغماض قرار داد اما بخشی از…

  پورابراهیمی: برخی مصوبات برنامه ششم مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیردReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: من فکر می‌کنم برخی انتقادات به گزارش ایران ویج به نقل از کمیسیون تلفیق برنامه ششم وارد است. البته می‌توان بخش‌هایی از آن را مورد اغماض قرار داد اما بخشی از این ایرادات هم وارد است از جمله اینکه یکی از بندهای سیاست‌های ابلاغی رهبری در تدوین برنامه ششم کوچک‌سازی و چابک‌سازی دولت است که بر اساس آن دولت مکلف است در طول برنامه ششم تصدی‌گری‌اش را کاهش دهد، تعداد پرسنل را به حداقل برساند و از هزینه‌های جاری بکاهد. اما برخی مصوبات برنامه ششم با اجرای این حکم مغایرت‌های جدی دارد.

  وی افزود: بخشی از این موضوع به خاطر فشارهای بیرونی به نمایندگان است و بخشی هم فضاهایی است که با نگاه تخصصی به آن نگاه می‌شود اما مغایرت پیدا می‌کند. من فکر می‌کنم تا جایی که بتوانیم اصلاحاتی داشته باشیم باید این اصلاحات را در مصوبات برنامه ششم اعمال کنیم.

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: احتمالاً برخی احکام و بندهای برنامه ششم به دلیل مغایرت با سیاست‌های کلی مورد ایراد شورای نگهبان قرار می‌گیرد و احتمالاً نیاز به اصلاح مجدد در مجلس خواهد داشت.

  پورابراهیمی در پایان با تأکید بر لزوم تدوین برنامه ششم به صورت کارشناسی، تصریح کرد: اگر در جایی بار مالی هم به دولت تحمیل می‌شود باید منبع تأمین درآمد آن نیز در نظر گرفته شود.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.