• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برگزاری همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه در بهمن ماه/ شناسایی جنبه های نفوذ انکارناپذیر است
  کد خبر : 1963900

  برگزاری همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه در بهمن ماه/ شناسایی جنبه های نفوذ انکارناپذیر است

  برگزاری همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه در بهمن ماه/ شناسایی جنبه های نفوذ انکارناپذیر استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز شنبه ایرنا از روابط عمومی همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه، سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا حسنی‌آهنگر در تشریح اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت:…

  برگزاری همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه در بهمن ماه/ شناسایی جنبه های نفوذ انکارناپذیر استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز شنبه ایرنا از روابط عمومی همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه، سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا حسنی‌آهنگر در تشریح اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت: هدف اصلی این همایش تبیین و واکاوی اندیشه های علمی و عملی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زمینه نفوذ است؛ به گونه ای که زمینه ای برای مصون سازی بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل توطئه های نظام سلطه فراهم شود.
  وی با تاکید بر ضرورت تبیین تهدید نفوذ به عنوان یکی از راهبردهای اصلی دشمنان جمهوری اسلامی ایران در شرایط و دوره پسابرجام‌ افزود: با توجه به ریشه دشمنی غرب به رهبری آمریکا با دولت-ملت ایران، شناسایی و تبیین جنبه‌های «نفوذ» و سلطه دشمن از ضرورت انکارناپذیری برخوردار است به گونه ای که مقام معظم رهبری نیز بارها دغدغه خودشان نسبت به موضوع نفوذ را بیان فرموده اند.
  فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) ادامه داد: مقام معظم رهبری از همان دهه ۶۰ ، همواره در فرصت های مختلف موضوع نفوذ را مطرح کرده اند، اما ایشان در سال ۹۴ به‌خصوص پس از برجام و توافقات هسته ای، توجه ویژه‌‌ای به موضوع «نفوذ دشمن»معطوف داشته اند و کلیدواژه‌ «نفوذ» از پرتکرارترین کلیدواژه‌های مورد استفاده‌ ایشان در ماه‌های اخیر بوده است.
  سردار حسنی آهنگر با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری به مردم و مسئولان در بیانات اخیر پیرامون مقوله ‘نفوذ’ تصریح کرد: این موضوع، تعهد و تکلیف دانشگاه جامع امام حسین(ع) را به عنوان یک دانشگاه انقلابی دوچندان ساخته است.
  سردار حسنی آهنگر با اشاره به برگزاری همایش محدود جریان نفوذ و نظام سلطه در آبان ماه امسال گفت: همایشی با همین عنوان به صورت محدود در سطح نیروهای مسلح در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد که محور اصلی آن نفوذ نظام سلطه در مراکز آکادمیک بود. این نفوذ به دنبال تغییر محاسبات و مدیریت اذهان و قلوب نخبگان و اندیشمندانی است که قرار است آینده جوامع اسلامی و جامعه ایران انقلابی توسط آنان رقم بخورد.
  فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) ادامه داد: پس از تجربه برگزاری موفق همایش قبل در سطح نیروهای مسلح، درصدد برآمدیم همایش آینده را به صورت ملی برگزار کنیم و نفوذ را در تمامی ابعاد مورد بررسی و واکاوی قرار دهیم .
  رییس همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه در تشریح محورهای این همایش اظهار کرد: محورهای اصلی همایش عمدتا ناظر بر مفهوم سازی نظری، روش شناسی و راهبردپژوهی درخصوص نفوذ و روش‌های پیشگیری و مقابله با آن است. همچنین چندین محور نیز باموضوع گونه شناسی نفوذ تدوین شده که مبتنی بر فرمایشات امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) است.
  سردار حسنی آهنگر خاطرنشان کرد: شاید بتوان در نگاه عمیق و حکیمانه مقام معظم رهبری نسبت به ابعاد گوناگون نفوذ پنهانی دشمن در کشور، ابعاد اقتصادی، امنیتی، فرهنگی، اعتقادی و سیاسی و ایجاد خلل در باورهای انقلابی و دینی را درنظر گرفت و این ابعاد نیز در زیرمحورهای همایش گنجانده شده است.
  سردارحسنی آهنگر، مقابله با نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن را نیازمند بصیرت افزایی دانست و تصریح کرد: بصیرت افزایی در جامعه سازوکار خاصی را می طلبد و باید تمامی دستگاههای فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی جامعه به شکلی جهادگونه برای تحقق این امر تلاش کنند. ما امیدواریم که در این همایش ملی که در حقیقت نقطه آغاز بررسی علمی مقوله نفوذ است، شاهد همدلی و همکاری تمامی دستگاهها، مسئولان و مدیران در فرایند مقابله با نفوذ نظام سلطه در کشور باشیم.
  اجتمام(۱)**۷۰۲۹**۱۵۶۹**دریافت کننده: فرهاد شرف پور **انتشار: علی حبیبی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.