• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برخی مسئولین ذائقه شان کنسرتی است/ دلیل حصر سران فتنه ، تلاش بر براندازی نظام است
  کد خبر : 1963883

  برخی مسئولین ذائقه شان کنسرتی است/ دلیل حصر سران فتنه ، تلاش بر براندازی نظام است

  برخی مسئولین ذائقه شان کنسرتی است/ دلیل حصر سران فتنه ، تلاش بر براندازی نظام استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رودسریها ، سردار سعید قاسمی در مراسم گرامیداشت ۹۹دی که در مسجد امام خمینی (ره) رودسر برگزار شد، اظهارداشت : امروز سالگرد…

  برخی مسئولین ذائقه شان کنسرتی است/ دلیل حصر سران فتنه ، تلاش بر براندازی نظام استReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رودسریها ، سردار سعید قاسمی در مراسم گرامیداشت ۹۹دی که در مسجد امام خمینی (ره) رودسر برگزار شد، اظهارداشت : امروز سالگرد واقعه تاریخی است که از آن به یوم الله ۹دی یاد می شود. برخی از مسئولین شهرستان گفتند اگر فلانی بخواهد به مسئولین دولتی گیر بدهد یا در این مجلس حاضر نخواهیم شد یا اگر باشیم مجلس را ترک خواهیم کرد . اگر نیامدند بعدا نوار صحبت های مراسم ما به دست شان خواهد رسید ، چون وقت ندارند بیشتر ذائقه ایشان کنسرتی است. اگر هم آمدند و در وسط سخنرانی ما برخواستند و رفتند ناراحت نخواهیم شد.

   

  وی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که داریم در حال حاضر اینست که مستنداتی که طی ۳۷ سال گذشته (دوسال دیگر ۴۰ ساله می شود انقلاب ما) و عاقبت بخیر خواهد شد و برای دنیا حرف خواهد داشت . مطلبی که الان هست و مشکلی که الان هست و عمدتا آن مقولاتی که طی ۳۷ سال برما گذشت ، خاصه در ۲ سال اول قبل از شروع جنگ تحمیلی ، آنها بنا نیست مستند بشود در یک درس آموزشی برای انتقال به نسل های آینده کشور.

   

  رزمنده هشت سال دفاع مقدس افزود: بنا به دلایلی که سهوی نیست و عمدا اتفاق می افتد ، عده ای آمدند درس حسین فهمیده (رهبر بزرگ ) را از کتاب سال چهارم برداشتند ، بعد از چهارماه که جنجال شد ، معاون وزیر آموزش و پرورش در جواب گفت: نباید این درس برای دانش آموز چهارم ابتدایی باشد ، تصمیم این بود که برای کلاس ششم تدریس شود و چون از سال چندماهی گذشته بخشنامه می کنیم که معلم ها برای دانش آموزان آن را مشق کنند.

   

  قاسمی خاطرنشان کرد: چگونه می شود در همان شب ، شبکه هاآرتص سخنگوی دولت خبیثه کذایی، می آید و می گوید مشکل ما هسته ای بودن و موشکی بودن ایران  نیست ، مشکل تروریست پروری در دروس دوره ابتدایی کشور است.هاآرتص به کمک شان می آید دم خروس نه ، خود خروس می آید کمک میکند.اگر مشکل تان با درس حسین فهمیده بود ، مشکل تان با درس ریزعلی خواجوی چه بوده است، داستان قطار هم که پیش آمد مشکلش را به دوش ریز علی خواجوی و احمدی نژاد انداختند.

   

  این رزمنده هشت سال دفاع مقدس  با بیان اینکه از آنجایی که قصد ندارند مستندات ۳۷ سال را به نسل های بعدی انتقال دهند ،اظهار داشت: لذا ما موظفیم هر هفته یک بار آن شکست ها و پیروزی هایی که در طول ۳۷ سال برای کشور رقم خورد بازگو کنیم و بگوییم چه بلایی بر سر ما آمده است.

   

  سردار قاسمی گفت: امشب که سالروز حماسه ۹دی است ، سالروز عملیات والفجر ۴ نیز می باشد ، چرا کسی نمی آید از دلایل شکست کربلای ۴ نمی گوید ، چرا تا الان بعد از ۳۰ و اندی سال هنوز غواص های دست بسته می آورند. کجا باید اینها را به جوانان و نوجوانان بگویند ؟ کجا باید به بچه های ما آموزش دهند؟ بعد بچه میرید داخل خیابان ، لاستیک آتش می زند ، شعار هایی میدهد که لرزه بر آدم می افتد.

   

  وی  ادامه داد: چرا خواص ما در آن دوران گیج و کلافه بودند ، چرا صدا و سیمای ما ، رسانه های ما همه چیز را برای مردم نمی گویند ؟ این موضوع آنقدر مهم است که رهبر انقلاب در تمام جلسات به فتنه و خط قرمز های انقلاب و نظام اشاره می کند. مظلومیت رهبر انقلاب همینقدر و بس که رای ایشان و یک فرد عادی به یک اندازه تاثیر ارد ، اینجا دموکراسی اصلی اجرایی می شود.

   

  قاسمی خاطرنشان کرد: دو نفر را حصر می کنند چرا اینقدر برخی ها داد و فریاد میکنند ، میدانید دلیل حصر آنها در منزل چیست؟ زمانی که انقلاب عربی (بهار عربی) اتفاق افتاد زمانی که تاریخ مصرف دیکتاتور ها به پایان رسید آمریکایی خواستند سوار بر کار باشند ، پیام دادند که در ایران نیز باید تغییرات صورت گیرد و این دو نفر لیدر های آنها شدند و مردم را برای تغییر نظام دعوت کردند ، این جرم اصلی آنها این بود ، باز هم رسانه ها درست نمی نویسند ، اخبار صدا و سیما خوب پوشش نمی دهد ، مردم در کلافگی می مانند، فرزند شهیدی جلوی دانشگاه ماشین را چپ می کند ، دختر شهید کمپین نامه به رهبر راه می اندازد و بعد یکی می آید در مجلس ما میخواهد از خانواده منافقینی که فرزندانشان اعدام شده است دلجویی کند، چرا کسی بر دهان این نماینده نزد چرا کسی انتقاد نکرد.

   

  وی خطاب به مسئولین دفتر امام (ره ) گفت: در طول ۳۷ سال وزارت آموزش و پرورش چرا پیام امام به جامعه انتقال داده نشد ؟ چرا کلا فراموش شده است؟فقط شب های انتخابات سخنانش پخش می شود و چون همه ارادت دارند و سینه چاک ایشان هستند به خاطر پیام آن مرد بزرگ به پای صندوق های رای می روند.

   

  سردار سعید قاسمی افزود: فتنه ۸۸ با همه پیچیدگی هایی که داشت ، داستان براندازی و تغییر نظام بود ، رهبر انقلاب مگر به آنها توصیه نکرد اردوی خیابانی را کلید نزنید نمی توانید جمعش کنید چرا اصرار داشتند، مگر یکی از آن دو لیدر اصلی فتنه در تمام عملیات های ۸ساله جنگ  حاضر نمی شد، مگر کفیل امام نبود ، رئیس مجلس نبود ؟ قم باهمه قم بودنش که در روزهای مهم باید تکلیف من و تو را مشخص کند چرا سکوت کرد ، افرادی بودند که به فرمانده پایگاه بسیج شان التماس می کردند که اسم مان را از بسیج حذف کند. اینها اتفاقات افتاده است

  آیا فتنه تمام شد؟ آیا فتنه بعد از ۸دی شما تمام شد ؟

  آیا توانستیم نه در ۸دی ، بلکه تاکنون اتاق فکر فتنه گران را نابود کنیم ؟

  یعنی از آن نوع فتنه باز هم به ما زده خواهد شد؟

   

  این رزمنده دفاع مقدس با انتقاد از امضاء برجام در مجلس اظهار داشت : خواص جامعه ما کجا بودند که جلوی آن اتفاق را نگرفتند نهایتا چند نفری در مجلس فریادی زدند که رئیس مجلس آن ها را اخراج کرد و با افتخار برجام را مصوب نمود. قطعنامه ۵۹۸، اولین برجامی بود که به امام تحمیل شد ، بعد فتنه ۷۸ رقم میخورد ، رئیس جمهور آن وقت علمدار تغییر میشود، ۱۲۰ نماینده مجلس نامه می زنند و خواستار ارتباط با آمریکا می شوند و این داستان در ۸۸ هم به گونه ای دیگر رقم میخورد. الان هم برخی ها به ترامپ نامه نوشته اند و از وی تمدید تحریم ها را خواستار شده اند.

   

  سردار سعید قاسمی  با ابراز نگرانی از موضع گیری مسئولین درخصوص گورخوابی گفت: در کشور اینهمه کارخانه تعطیل است، کوه خواری می شود ، ساحل خواری می شود ، جنگل خواری می شود ، مرتع خواری می شود ، هیچ کسی برخورد نمی کند بعدمی آیید و از گورخوابی ابراز  نگرانی و تحمل نداشتن  می کنید؟ چرا از فیشهای نجومی ابراز نگرانی نکردید.

   

  وی در پایان با تقدیر از بصیرت مردم گیلان در ۸دی ۸۸  گفت: شما در سرزمینی زندگی میکنید که میرزا کوچک خانی در آن زندگی کرده است و زسیته که  فتنه را خوب شناخت و تا پای جان به مقابله با آن پرداخت.

   

  گفتنی است ، امام جمعه رودسر و فرماندار شهرستان پس از آغاز صحبت های سردار سعید قاسمی با موضوع برجام ، مجلس را ترک کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.