• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » رایزنی با مؤسسات بین‌المللی برای حضور و سرمایه‌گذاری در اقتصاد مصر
  کد خبر : 1963846

  رایزنی با مؤسسات بین‌المللی برای حضور و سرمایه‌گذاری در اقتصاد مصر

  رایزنی با مؤسسات بین‌المللی برای حضور و سرمایه‌گذاری در اقتصاد مصرReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره، «شریف إسماعیل»، نخست وزیر مصر طی روزهای اخیر فرمان تشکیل مجدد کمیته وزارتی اقتصادی با عضویت رئیس بانک مرکزی، وزرای دارایی، برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری، تجارت، صنعت، همکاری بین…

  رایزنی با مؤسسات بین‌المللی برای حضور و سرمایه‌گذاری در اقتصاد مصرReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره، «شریف إسماعیل»، نخست وزیر مصر طی روزهای اخیر فرمان تشکیل مجدد کمیته وزارتی اقتصادی با عضویت رئیس بانک مرکزی، وزرای دارایی، برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری، تجارت، صنعت، همکاری بین المللی و بخش سرمایه‌گذاری عمومی را صادر کرد.

  کمیته وزارتی اقتصادی موظف است، چارچوبی کلی برای سیاست‌های اقتصادی و مالی کشور وضع کند به‌گونه‌ای که این سیاست‌ها تمام سطوح و حوزه‌های اقتصادی و مالی مصر را در برگیرد و در این راستا، «عمرو الجارحی»، وزیر دارایی مصر به سمت گزارشگر و سخنگوی رسمی این کمیته منصوب شد.

  وزیر اقتصاد و دارایی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره با اشاره به وظایف کمیته وزارتی اقتصادی اظهار داشت: این کمیته با ایجاد هماهنگی‌ بیشتر در سیاست‌های پولی، مالی، سرمایه‌گذاری و صنایع به دولت در سیاستگذاری‌ها کمک می‌کند.

  عمرو الجارحی افزود: این کمیته به دولت کمک می‌کند تا سیاست‌هایی اتخاذ کند که افزایش میانگین رشد و توسعه کشور، ایجاد فرصت‌های شغلی، ادامه سرمایه‌گذاری در برنامه‌ها و طرح‌های عام المنفعه و تضمین ثبات اقتصادی در کوتاه مدت و بلند مدت را بدنبال داشته باشد.   

  وزیر اقتصاد و دارایی مصر دیگر وظایف کمیته وزارتی اقتصادی مصر را بررسی و ارزیابی سه ماهه عملکرد اقتصاد این کشور، ارائه مستمر بسته‌های پیشنهادی برای بهبود عملکرد اقتصادی، رصد اجرای بسته‌های پیشنهادی، تصمیم‌گیری درباره نحوه اصلاح ساختار اقتصادی با تعیین اولویت‌ها در هر بخش و ارائه بسته‌های پیشنهادی برای مقابله با چالش‌های تهدید کننده اقتصاد ملی مصر عنوان کرد.

  وی با بیان اینکه تصمیمات و توصیه‌های کمیته وزارتی اقتصادی مصر برای تمام دستگاه‌های حکومتی و نهادهای مسئول لازم الاجرا می‌باشد، گفت: این کمیته تلاش‌ خود را در مرحله آتی با هدف شفاف سازی رویکردهای اقتصادی دولت، انگیزش افکار عمومی و افزایش میزان همکاری موسسات و ارگان‌های دولتی برای به بار نشستن این سیاست‌ها، ارتباط با دوایر سیاسی، اقتصادی و اجتماعی افزایش خواهد داد.

  وزیر اقتصاد و دارایی مصر همچنین از گشودن باب گفت‌وگو و مذاکره این کمیته با جامعه جهانی بویژه موسسات مالی و پولی و اقتصادی برای بالا بردن میزان مشارکت و افزایش سرمایه‌گذاری این نهادها در اقتصاد مصر و مطلع ساختن افکار عمومی جهان از اصلاحات صورت گرفته در ساختار اقتصادی کشورش خبر داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.