• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » جنگ یمن خاندانهای حاکم بر کشورهای حوزه خلیج فارس را به نابودی می‌کشاند
  کد خبر : 1963615

  جنگ یمن خاندانهای حاکم بر کشورهای حوزه خلیج فارس را به نابودی می‌کشاند

  جنگ یمن خاندانهای حاکم بر کشورهای حوزه خلیج فارس را به نابودی می‌کشاندReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: "سید صادق الشرفی" کارشناس مسائل سیاسی یمن در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به آخرین وضعیت جنگ علیه یمن اشاره کرد و گفت: در مرحله کنونی هیچ افق روشنی برای رسیدن به راهکار سیاسی…

  جنگ یمن خاندانهای حاکم بر کشورهای حوزه خلیج فارس را به نابودی می‌کشاندReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  "سید صادق الشرفی" کارشناس مسائل سیاسی یمن در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به آخرین وضعیت جنگ علیه یمن اشاره کرد و گفت: در مرحله کنونی هیچ افق روشنی برای رسیدن به راهکار سیاسی در یمن دیده نمی شود زیرا تمام طرح های موجود در این زمینه  از سوی آمریکا و انگلیس که به منطقه چشم طمع دارند ارائه می شوند، این کشورها به شدت تلاش می کنند کشورهای عربی به استقلال دست پیدا نکنند و رژیم های حاکم بر آنان همچنان دست نشانده باقی مانده و نتوانند نقش طبیعی خود در جهت دهی به سیاست های داخلی و خارجی را ایفا کنند.

  وی ادامه داد: آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیست خواهان ادامه یافتن آشوب و کشتار در منطقه هستند آنان از طرح هایی که شامل ساخت دولت و محقق کردن همزیستی مسالمت آمیز و ثبات و امنیت باشد پشتیبانی نخواهند کرد. آمریکا و نگلیس که این روزها طرح هایی برای راه کار سیاسی ارائه می کنند و خود را در پی رسیدن به راهکار مسالمت آمیز جلوه می دهند سلاح هایی را در اختیار سعودی ها قرار می دهند که زیرساختها را ویران کرده و اثرات تخریبیشان تا ده ها سال باقی خواهند ماند.

  الشرفی تاکید کرد: در یمن مسیر برای رسیدن به راه حل داخلی وجود دارد و به نظر من اولیت یمنی ها باید این مسئله باشد که برای رسیدن به یک راه حل داخلی تلاش کنند زیرا در سایه ی  حملات استعمارگران به ما و تلاش برای سرقت منابع یمن و پشتیبانی از جریان های تکفیری تنها راه حل می تواند یک راه حل داخلی باشد.

  این کارشناس یمنی توضیح داد: عربستان و همپیمانانش تنها به اراده ی خود جنگ علیه یمن را آغاز نکرده اند  در میدان های جنگ نیز تنها نیستند بلکه استکبار جهانی همراه آنان است و مزدورانی از کشورهای مختلف در یمن حضور دارند، اگر تنها آل سعود و آل نهیان و آل خلیفه در جنگ مشارکت داشتند این جنگ از مدتها قبل متوقف شده بود. بسیاری از گروه های تکفیری و صهیونیست و حتی شرکت های امنیتی مزدور بین المللی نیز در یمن حضور دارند.

  سید صادق الشرفی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سعودی ها در یمن گرفتار شده اند و ضربات سختی دریافت می کنند آنان راه بازگشت ندارند، هم اکنون تمام تحرکاتشان برای گمراه کردن مردم است و در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند. این جنگ باعث کشته شدن تعداد زیادی از فرزندان یمن شده و به طور حتم ملت ما به خونخواهی جوانان خود قیام خواهد کرد. خونخواهی ملت ما باعث خواهد شد کشورهای حاشیه  ی خلیج فارس مدتها روی امنیت را نبینند.

  وی در پایان تاکید کرد: خاندان های حاکم بر این منطقه باید درک کنند که این جنگ به حکومت هایشان پایان خواهد داد و آنان را سرنگون خواهد کرد. خون های فراوانی در جهان اسلام بر گردن اینان است، بر اساس اطلاعات موجود این کشورها تاکنون بیش از ۲ تریلیون دلار در جنگ یمن هزینه کرده اند که باید گفت این پولها را بر باد داده اند، همچنین تمام تلاشهایشان در حلب با شکست روبرو شد و از آنجا نیز بیرون رانده شدند و در یمن نیز با شکست روبر وخواهند شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.