• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » جزئیات هزینه های درمانی مایکل شوماخر فاش شد
  کد خبر : 1963394

  جزئیات هزینه های درمانی مایکل شوماخر فاش شد

    به گزارش ایران ویج بر اساس گزارش دیلی میل ،صورت حساب پزشکی شوماخر ، قهرمان سابق فرمول یک جهان که به دلیل حادثه در هنگام اسکی کردن در کوه‌های آلپ به حالت کما رفت، نشان می‌دهد که تاکنون ۱۴ میلیون پوند هزینه درمان این ورزشکار آلمانی شده است. ۲۹ دسامبر سال ۲۰۱۳ شوماخر هنگام…

  مایکل شوماخر

   

  به گزارش ایران ویج
  بر اساس گزارش دیلی میل ،صورت حساب پزشکی شوماخر ، قهرمان سابق فرمول یک جهان که به دلیل حادثه در هنگام اسکی کردن در کوه‌های آلپ به حالت کما رفت، نشان می‌دهد که تاکنون ۱۴ میلیون پوند هزینه درمان این ورزشکار آلمانی شده است.
  ۲۹ دسامبر سال ۲۰۱۳ شوماخر هنگام اسکی در کوه های آلپ دچار حادثه شد و سرش به سنگی برخورد کرد به کما رفت و به مدت ۶ ماه در حالت کما باقی ماند. روز گذشته مصادف با سومین سالگرد این حادثه تلخ دیلی میلی در گزارشی هزینه های درمانی این ورزشکار صاحب نام را منتشر کرد.
  بر اساس این گزارش از زمان وقوع حادثه تا کنون ۱۳.۸ میلیون پوند، برای درمان شوماخر هزینه شده است.
  قهرمان ۷ دوره مسابقات فرمول جهان در حال حاضر در خانه اش در ژنو سوئیس با حضور ۱۵ نفر از کادر پزشکی تحت مراقبت های درمانی است که ۱۱۵ هزار پوند در هفته هزینه در بر دارد.
  در حال حاضر وضعیت جسمانی این قهرمان ۴۷ ساله نامشخص است و چندی پیش مربی سابق او عنوان کرد شرایط شوماخر مسئله عمومی نیست و ما در این باره اظهار نظر نخواهیم کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.