• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » حضور افراد غیر متخصص، معضل مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی
  کد خبر : 1963292

  حضور افراد غیر متخصص، معضل مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی

  حضور افراد غیر متخصص، معضل مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشیReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: خسرو قمری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درخصوص برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری و انتخابش به عنوان رئیس این فدراسیون برای دومین دوره متوالی،گفت: متاسفانه امروزه عادت شده در برخی مجامع انتخاباتی حتی بالای ۲۰…

  حضور افراد غیر متخصص، معضل مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشیReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  خسرو قمری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درخصوص برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری و انتخابش به عنوان رئیس این فدراسیون برای دومین دوره متوالی،گفت: متاسفانه امروزه عادت شده در برخی مجامع انتخاباتی حتی بالای ۲۰ نامزد ثبت نام می کنند و این باعث اتلاف انرژی در وزارت ورزش خواهد شد. امیدوارم با توجه به تدبیر وزیر ورزش و جوانان کمیته ویژه ای برای ارزیابی صلاحیت نامزدها تشکیل شود.
  رییس فدراسیون دوچرخه سواری خاطرنشان کرد: انتخابات ما با تمام خوبی ها و بدی هایش برگزار شد و باید خوبی ها را کنار بگذاریم و از بدی ها درس بگیریم. افرادی که به من رای دادند نباید فکر کنند همیشه مورد حمایت خواهند بود و افرادی که به من رای ندادند هم نباید فکر کنند که برکنار خواهند شد زیرا ما وظیفه داریم از تمام ظرفیت های فدراسیون دوچرخه سواری در راستای پیشرفت آن بهره ببریم.
  وی تاکید کرد: گروهی ۴۰ نفره را برای بررسی نقاط ضعف و قوت فدراسیون انتخاب خواهم کرد تا با استفاده از نظرات آنها بتوانیم پیشرفت بیشتری داشته باشیم. باید این افراد در ابتدا یک برنامه یکساله و کوتاه مدت برای فدراسیون آماده کنند و پس از آن برنامه بلند مدت فدراسیون را ارایه نمایند.
  قمری اظهار کرد: تصمیم دارم هر بخش از فدراسیون به کمیته های تخصصی تقسیم شود تا کارها کاملا تخصصی پیگیری شود.
  وی درمورد اینکه آیا در میریت های فدراسیون شاهد تغییر خواهیم بود، تصریح کرد: با توجه به فاصله کمی که تا پایان سال باقی مانده به طور قطع تغییری نخواهیم داشت و به فکر برگزاری مسابقات پیش روی و حضور موفق در مسابقاتی همچون قهرمانی جاده، پیشکسوتان آسیا و مسابقات هند خواهیم بود.
  رییس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به اینکه مسابقات پیشکسوتان قهرمانی آسیا با پیشنهاد ایران در تقویم کنفدراسیون آسیا قرار گرفته است، گفت: نخستین دوره این رقابت ها در بحرین برگزار می شود اما با توجه به اینکه ایران موسس آن است باید حضوری قدرتمند داشته باشیم.
  قمری در رابطه با برنامه های خود برای آینده دوچرخه سواری در دومین دوره ریاستش بر این فدراسیون،خاطرنشان کرد: بی تردید در دوره جدید تفکرات جدیدی را به فدراسیون تزریق خواهم کرد. از سال ۶۷ در دوچرخه سواری حضور دارم و به خوبی با مشکلات این رشته آشنا هستم.
  قمری درمورد اصلی ترین برنامه های خود برای فدراسیون دوچرخه سواری، افزود: اصلی ترین برنامه من برای مجموعه دوچرخه سواری تزریق خون جدید به این فدراسیون خواهد بود. فدراسیون ما در بخش های مختلف نیاز به بازنگری دارد و در چهار سال گذشته به خوبی از نقاط ضعف و قوت آگاهی داریم.
  رییس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به قولی که می تواند به علاقه مندان این رشته دهد، اظهار کرد: مهمترین قول من به ورزشکاران این رشته، توجه به شایسته سالاری در دوچرخه سواری است.اطمینان می دهم هرکسی که صلاحیت داشته باشد در اولویت ما خواهد بود و مانند چهارسال گذشته از ورزشکار سالاری دوری خواهیم کرد.
  وی درخصوص جوانگرایی در تیم های ملی، گفت: تجربه یکی از ویژگی های مهم یک ورزشکار است که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای پوشیدن پیراهن تیم ملی در کنار تجربه به کارنامه ورزشکاران و شایسته سالاری نیز اهمیت زیادی خواهیم داد.
  قمری در پاسخ به این سئوال که آیا استفاده از افراد با تجربه باعث غفلت از جوانگرایی نخواهد شد، گفت: ما در هر رده سنی باید قدرتمند عمل کنیم تا ورزشکاران به محض ورود به سن بزرگسالی تجربه کافی هم کسب کرده باشند و قطعا نگاه به جوان شدن به پیکره تیم های ملی یکی از اولویت های ما خواهد بود. فکر می کنم بزرگان ما در دوچرخه سواری نیز باید به این نتیجه برسند که به سمت پیشکسوت شدن حرکت کنند البته به طور قطع احترام آنها حفظ خواهد شد.
  رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درخصوص اینکه آیا در دور جدید هم در تیم های ملی همچنان با چایچی ادامه خواهد داد یا به سمت استفاده از مربیان خارجی می رود، اظهار کرد: در رابطه با این مساله حتما باید به منابع مالی خود توجه کنیم. در کنار منابع مالی، چایچی یک چهره فنی و اجرایی است که باید از پتانسیل او بیشتر استفاده شود.
  ورزشی **۹۱۱۸** ۱۷۰۱
  خبرنگار: سید جواد بشیری* انتشار دهنده: حمید قدیمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.