• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » اگر الحشد الشعبی نبود، برخی کشورهای خلیج فارس سرنگون شده بودند
  کد خبر : 1963274

  اگر الحشد الشعبی نبود، برخی کشورهای خلیج فارس سرنگون شده بودند

  اگر الحشد الشعبی نبود، برخی کشورهای خلیج فارس سرنگون شده بودندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: البیاتی، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از اظهارات اخیر عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان به عنوان ‘دخالت آشکار در امور داخلی عراق و شک و تردید در ملیت این نیروی عراقی’ نام برد که ‘موجودیت قانونی دارد و…

  اگر الحشد الشعبی نبود، برخی کشورهای خلیج فارس سرنگون شده بودندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  البیاتی، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از اظهارات اخیر عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان به عنوان ‘دخالت آشکار در امور داخلی عراق و شک و تردید در ملیت این نیروی عراقی’ نام برد که ‘موجودیت قانونی دارد و کاملا مبتنی بر قانون اساسی است و خواستار ‘موضع قاطعانه در برابر این دخالت های مستمر’ شد.
  وی گفت: اظهارات یاد شده اولین بار نیست بلکه این دخالت ها از سوی عربستان همواره تکرار شده است که می بایست با آن قاطعانه برخورد کرد.
  وی افزود: هدف از تکرار اتهام های باطل عربستان علیه الحشد الشعبی و شک و تردید در مورد آن٬ برانگیختن سایر کشورها علیه الحشد الشعبی است. عربستان به خوبی می داند اگر الحشد الشعبی نبود، کشورهای عرب حوزه خلیج فارس سرنگون می شدند.
  عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق تاکید کرد: تکرار اتهام ها ازسوی عربستان غیرقابل قبول است و از این پس نمی توان مواضع اینچنینی عربستان را پذیرفت.
  وی خاطرنشان کرد: عربستان به دلیل نزدیکی ایران و روسیه به یکدیگر احساس انزوا می کند و با این اتهام ها و یاوه گویی ها توسط الجبیر می خواهد به این انزوای خود پایان دهد. این موضوع٬ شکست عربستان در سوریه و یمن و بر باد رفتن اوهام عربستان را نشان می دهد.
  البیاتی اظهار داشت: حیدر العبادی نخست وزیر در واکنش به اظهارات اخیر الجبیر پاسخ قوی داد و وزارت خارجه عراق در همین رابطه با صدور بیانیه ای آن را محکوم کرد. اما از وزارت خارجه می خواهیم تا توسط سفارت عراق در ریاض یادداشت شدیداللحنی علیه اظهارات اخیر وی ارائه دهد.
  الجبیر در تازه ترین اتهامات خود به الحشد الشعبی که عراقی ها از آن به عنوان دخالت در امور داخلی کشور و فتنه انگیزی یاد می کنند، این گروه را که در جنگ علیه داعش تاکنون چند هزار شهید تقدیم کرده است، گروهی فرقه ای توصیف کرده است.
  خاورم ۵ *۳۵۲*۱۴۸۷*۱۷۷۰*۲۰۴۱**انتشار دهنده: سید شاهپور حسینی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.