• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه ۹ دی یک بنر بزنند/مسؤولان به مردم ورامین اعتماد کنند/مدیر از ۱۵۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر نیاورند
  کد خبر : 1963207

  برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه ۹ دی یک بنر بزنند/مسؤولان به مردم ورامین اعتماد کنند/مدیر از ۱۵۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر نیاورند

  برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه ۹ دی یک بنر بزنند/مسؤولان به مردم ورامین اعتماد کنند/مدیر از ۱۵۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر نیاورندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از  تهران نیوز، حجت‌السلام والمسلمین سید یاسر موسوی که به‌عنوان سخنران پیش از…

  برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه ۹ دی یک بنر بزنند/مسؤولان به مردم ورامین اعتماد کنند/مدیر از ۱۵۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر نیاورندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از  تهران نیوز، حجت‌السلام والمسلمین سید یاسر موسوی که به‌عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه ورامین در جمع مردم این خطه سخن می‌گفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا با اشاره به جریان فتنه ۸۸۸ اظهار داشت: رهبری با هوشیاری خود می‌دانستند که درخواست ابطال انتخابات توسط سران فتنه بهانه است، بنابراین جلوی ابطال انتخابات ایستادند و گفتند اگر اعتراض دارید از مجاری قانونی پیگیری کنید.

  وی گفت: فتنه‌گران در سال ۸۸ مغازه‌ها و بانک‌ها را آتش زدند و هرج و مرج کردند، چادر رو از سر خانم‌ها کشیدند و مجبور به رقص کردند، پایگاه بسیج آتش زدند و هرچه جلوتر رفتند بیشتر خود را نشان دادند، عکس امام (ره) و رهبری را آتش زدند و در اوج خود در عاشورا ۸۸ روی عمر و سعد را سفید کردند، رقصیدند و بی‌حرمتی کردند.

  این فعال سیاسی ـ اجتماعی افزود: زیر پل چوبی تهران غذای هیئت امام حسین (ع) را روی زمین ریختند و مردم فهمیدند این اقدامات یک اعتراض ساده به انتخابات نیست، برای دین و مذهب نقشه دارند و بنابراین از اصل نظام دفاع کردند.

  وی عنوان کرد: در جریان فتنه ۸۸ همه ضد انقلاب‌ها،اپوزیسیون و سلطنت طلب‌ها زیر پرچم سبز فتنه جمع شدند، اما شکست خوردند.

  حجت‌الاسلام موسوی تاکید کرد: اما بدانید فتنه تمام نشده است، فتنه‌های خطرناک‌تر از فتنه ۸۸ وجود دارد که زمزمه‌های آن شنیده می‌شود.

  وی ادامه داد: برخی این روزها روحانی را رئیس جمهور قطعی آینده کشور می‌دانند، مردم باید رای دهند و انتخاب کنند، هیچ قطعیتی ندارد.

   

  پرداخت حقوق حداقلی به جوانان و در برابر آن پرداخت‌ حقوق‌های نجومی به آقایان فتنه است/عدم توجه به توان داخلی فتنه است/این روزها آشپزی قطارها را نیز به خارجی‌ها واگذار کردند

  این فعال سیاسی ـ اجتماعی عنوان کرد: این فتنه نیست که جوان ما پنج صبح برود کارگری برای حقوق ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان آن‌وقت آقایان حقوق‌های نجومی ۱۰۰ میلیونی بگیرند.

  وی گفت: امروز قیمت برنج، گوشت و روغن بسیار بالا رفته و کارخانه‌ها در حال تعطیلی است، این فتنه است که‌ ما نگاهی به توان داخلی نداریم و با خارجی‌ها قرارداد می‌بندیم و جوانان بیکار می‌شوند، می‌گویند ما تنها به اندازه آبگوشت بزباش توانایی داریم، آشپزی قطارهای ما را به خارجی‌ها می‌دهند.

  حجت‌الاسلام موسوی بیان داشت: بودجه نهادی که باید از امام (ره) دفاع کنند ۷۷ میلیارد در سال است آن‌وقت حتی یک فیلم برای امام (ره) نساختند و بودجه را خرج تشریفات حرم امام راحل کردند.

   

  خطر امروز اسلام اشرافی است/برخی مسئولان شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود اما حاضر نیستند برای حماسه ۹ دی یک بنر بزنند

  وی با بیان این‌که خطر امروز خطر آمریکا نیست، تصریح کرد: آمریکا هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، خطر امروز اسلام اشرافی است که‌ شیشلیک سفره‌شان حذف نمی‌شود، نهح البلاغه‌ می‌خوانند اما بویی از نهج البلاغه نبردند.

  این فعال سیاسی ـ اجتماعی بیان داشت: ۹ دی روز بصیرت است حاضر نیستید جلوی ادارات تحت مدیریتشان یک بنر نصب کنید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.