• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » اگر دولت عدالت‌ورزی داشت موضوع «گورخواب‌ها» پیش نمی‌آمد/ رئیس‌جمهور به جای فرافکنی باید پاسخگو باشد
  کد خبر : 1963166

  اگر دولت عدالت‌ورزی داشت موضوع «گورخواب‌ها» پیش نمی‌آمد/ رئیس‌جمهور به جای فرافکنی باید پاسخگو باشد

  اگر دولت عدالت‌ورزی داشت موضوع «گورخواب‌ها» پیش نمی‌آمد/ رئیس‌جمهور به جای فرافکنی باید پاسخگو باشدReviewed by on Dec 30Rating: لطف‌الله فروزنده، معاون پارلمانی دولت دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در واکنش به مسئله گورخوابی گفت:‌ باید بپذیریم که دولت مسئول اجرایی است و هر اتفاقی در این حوزه می‌افتد، دولت باید پاسخگو باشد….

  اگر دولت عدالت‌ورزی داشت موضوع «گورخواب‌ها» پیش نمی‌آمد/ رئیس‌جمهور به جای فرافکنی باید پاسخگو باشدReviewed by on Dec 30Rating:

  لطف‌الله فروزنده، معاون پارلمانی دولت دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در واکنش به مسئله گورخوابی گفت:‌ باید بپذیریم که دولت مسئول اجرایی است و هر اتفاقی در این حوزه می‌افتد، دولت باید پاسخگو باشد.

  وی افزود: مسئله گورخوابی ناشی از سیاست‌های غلط اقتصادی دولت است. نتیجه این سیاست‌ها که به سمت واردات، عدم برخورد جدی با قاچاق، رکود و نابودی تولید داخلی پیش می‌رود روشن است که همانند سیاست‌های تعدیل اقتصادی دوره هاشمی رفسنجانی،‌ گورخوابی، فقر و حاشیه‌نشینی را نتیجه دهد.

  معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه مقصر اصلی در این موضوع دولت است، گفت‌: ریشه اصلی کار به دست دولت است و باید سیاست‌های خود در این حوزه را تغییر دهد. 

  فروزنده با بیان اینکه اگر دولت عدالت‌ورزی داشت موضوع «گورخواب‌ها» پیش نمی‌آمد،‌ گفت: اگر دولت سیاست عدالت‌ورزی داشت و سیاستش این بود که رونق را در سراسر کشور به طور متوازن گسترش دهد دیگر با این مسائل مواجه نبودیم.

  وی خاطرنشان کرد: اینکه رئیس‌جمهور در مورد این موضوع از جایگاه طلبکارانه سخن می‌گوید و فرافکنی می‌کند پذیرفته نیست. رئیس‌جمهور به ویژه وزارت رفاه مسئول این موضوع هستند و باید به این مسائل رسیدگی کنند.

  معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه دولت موظف به اجرای دو اصل قانون اساسی از جمله عدالت‌ورزی و سیاست‌های تأمین اجتماعی است، گفت: وظیفه اصلی سازمان‌های حمایتی که دولت در اختیار دارد مانند سازمان بهزیستی اجرای همین اصول است. 

  فروزنده تصریح کرد: امروز زمان پاسخگویی روحانی است. رئیس‌جمهور باید از خود مطالبه کند و خود باید پاسخگو باشد. مگر اختیارات و بودجه در اختیار کیست؟ رئیس‌جمهور به جای مبارزه با فساد هشت هزار میلیاردی و برخورد با اشرافیتی که اطرافیان وی انجام می‌دهند، فرافکنی می‌کنند تا افکار عمومی را منحرف کنند تا بتوانند اهداف انتخاباتی خود را دنبال کنند.

  وی در پایان گفت:‌ هرچه به زمان انتخابات نزدیک‌تر می شویم توجه دولت به مسائل حاشیه‌ای آشکارتر می‌شود. روحانی ۱۵۰ وعده به مردم داده است و باید به تک‌تک آنها جواب بدهد و امروز زمان پاسخگویی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.