• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » سفارت انگلیس جاسوس خانه در تهران بود/اولین حربه فتنه گران” تشکیل مرکز خاورمیانه ساوان”در تهران بود
  کد خبر : 1963161

  سفارت انگلیس جاسوس خانه در تهران بود/اولین حربه فتنه گران” تشکیل مرکز خاورمیانه ساوان”در تهران بود

  سفارت انگلیس جاسوس خانه در تهران بود/اولین حربه فتنه گران” تشکیل مرکز خاورمیانه ساوان”در تهران بودReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین سید علی مسعود پور در همایش گرامیداشت حماسه ۹ دی عنوان کرد: حضور حماسی و انقلابی مردم در روز…

  سفارت انگلیس جاسوس خانه در تهران بود/اولین حربه فتنه گران" تشکیل مرکز خاورمیانه ساوان"در تهران بودReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین سید علی مسعود پور در همایش گرامیداشت حماسه ۹ دی عنوان کرد: حضور حماسی و انقلابی مردم در روز ۹ دی به این جهت بود  که در روز ششم دی در سال ۸۸ در داخل شهر شیعه نشین تهران محدودی با تحریکاتی ابراز عدم علاقه به دستگاه اباعبدلله  و تعرض به خیمه های عاشورایی کردند.

  مسعود پور ادامه داد: مردم تا به این زمان حدود ۹ ماه حیجانات اجتماعی را تحمل کرده بودند و وقتی به روز عاشورا رسیدند و این موضوعات اتفاق افتاد. مردم این حرمت شکنی ها را نپذیرفتند و به صورت خود جوش اعلام کردند که می خواهند در میادین بزرگ جمع بشوند که آن حضور شور آفرین در آن سال اتفاق افتاد.

  حجت الاسلام مسعود پور در ادامه بیان کرد: مجموع اقدامات فتنه انگیزانه در سال ۱۳۸۸ نیاز به این دارد موضوع فتنه گری را بدانیم؟ عوامل فتنه گذار را هم مستند و مستلک بشناسیم؟ ماهیت فتنه را هم بدانیم؟ به جهت این که ما حالا سر به تاریخ می کشیم معلوم است که این ماجراها یکی و دو تا و اول و آخری نیست پیوسته هر حقی به اندازه  بعد حقش مواجه با تهدید بیگانه است.

  هر کسی در ذیل مصادیق باطل قرار گرفته باشد او باطل است هر کسی می خواهد باشد

  مسعود پور عنوان کرد: معنی فتنه این است که بد خواهی با پیراهن و رجال زیبا ، خیر و حق. به گونه ای موضوع فتنه بیان می شود که گویی طرف مقابل هم حق می گوید. شما به آدم ها نگاه می کنید، اما حق با آدم ها شناخته نمی شود. ببینید حق کجاست؟ حق چیست؟ بعد ببینید هر کسی با این حق شناخته شده بود اهل حق است. و باطل هم همچنین باطل را بشناس و هر کسی را دیدید در ذیل مصادیق باطل قرار گرفته او باطل است هر کسی می خواهد باشد.

  استکبار جهانی به ما می گوید چرا شما حکومت دینی تشکیل دادید

  حجت الاسلام مسعود پور بیان کرد: امروز موضوع حق و باطل ما این است که کفر جهانی واستکبار جهانی به ما می گویند چرا این نظام سیاسی ایران حکومت دینی تشکیل داده است یا نئوتئولوژی درست کردید"نظام سیاسی دین سالاری و خدا سالاری جدید" راه انداختید.

  وی افزود: موضوع دیگر امریکایی ها می گویند چرا به ما می گویید استکبار جهانی و کفر جهانی شما برنامه ها و منافع مالی که ما در منطقه خاورمیانه داشتیم را برهم زدید "وزیر ایالات متحده امریکا می گوید تنها روز خوش ما آن ۲۵ سالی بود که در خاورمیانه بودیم که نفت و مواد تولیدی را به ارزانترین قیمت تهیه می کردیم. به اذعان خودشان است."

  وی ادامه داد: این دست موضوعات شده است صورت مسئله اختلاف بین  استکبار جهانی و جمهوری اسلامی ول کن هم نیستند. مصداق این آیه شریفه است که خداوند به پیامبر می گوید: "پیامبر به مردم بگو که این یهود و مسیحیان افراطی از شما رازی نمی شوند و در یک صورت از شما رازی می شوند که تابع آن ها شوید. "مصداق این یهود و مسیحیان را در این دوره می توان ایوان کلیسا ها؛ آن چلیکاهای آمریکایی و صهیونیستی بیان کرد" خداوند به پیامبر می گوید به مردم بگو راه درست آن بود که ما به شما گفتیم و اگر به سمت بیگانه رفتید دیگر به سمت ما نیایید و ما شما را ول می کنیم.

  قوت جمهوری اسلامی دارا بودن تریبون زنده مبانی دینی و سیاسی "ولی فقیه"است و عمق باورها ریشه در ۱۴۰۰ سال قبل دارد

  سید علی مسعود پور در ادامه در خصوص تشکیل فکر و براندازی نظام را که چگونه تشکیل و از کجا به وجود آمد را این گونه بیان کرد: صهیونیست ها جلسه ای در تل آویز با حضور "فوکویاما" شیعه شناس تشکیل دادند که ببینند چرا جمهوری اسلامی ساقط  نمی شود به این نتیجه رسیدند که جمهوری اسلامی دارای دو ویژگی است اول تریبون زنده تبیین مبانی دینی و سیاسی را برای مردم به روز دارد که آن "ولی فقیه" است. دومین موضوع این است که عمق باورهای مردم ریشه در ۱۴۰۰ سال قبل دارد. مردم ایران اعتقاد به افرادی دارند که دین برای آن ها آورده اند.

  وی افزود: بیانیه آنها کتاب آسمانیشان است اگر می خواهید بر مردم سلطه پیدا بکنید ارتباط بین مردم با کتاب آسمانیشان را قطع کنید.

  فاز دوم عملیات صهیونیست ها هجمه وارد کردن به روش تهاجم نرم بود/ اولین حربه تشکیل "مرکز خاورمیانه ساوان" بود

  وی تصریح کرد: صهیونیست ها پس از این برنامه ریزی ها رفتند به مرحله فاز دوم گفتند ما باید به نظام هجمه وارد کنیم آن هم به روش تهاجم نرم بود. صهیونیست ها تشکیاتی را راه انداختند به نام ساوان که رئیس جمهور آمریکا اوباما از دل این ساوان در آمد" مدیریت اطلاع رسانی و خبر دهی برای پر کردن افکار و اعتقادات مردم ایرانی" که برنامه ریزی هایی را هم انجام دادند که موفق نبودند.

  مسعود پور ادامه داد: در آستانه سال های ۱۳۸۷ برنامه ریزی های دقیق تری از سوی صهیونیست ها انجام شد و کمیته دیگری به نام "کمیته خطر جاری" ایجاد شد. در این کمیته ۱۵۰ نفر از ژنرال های امریکایی و صهیونیستی جمع شدند تا برنامه ریزی دقی تری انجام دهند.

  بهترین فرصت زمان انتخابات است/سفارت انگلیس جاسوس خانه در تهران بود

  حجت الاسلام مسعود پور عنوان کرد: فضا و اتفاقات ۸۸ یک موقعیتی بود که مورد بهره برداری قرار بگیرد آنها دیدند بهترین فرصت زمان انتخابات است و اولین قدم ایجاد سفارت خانه در ایران بود که این فرصت را نیافتند و با کمک انگلیس جاسوس خانه را راه انداختند با مدیریت ریچارد دالتون که از سال ۱۳۸۷ به بعد سفیر انگلیس در ایران شد.

  اولین اقدام ریچارد دالتون کادر سازی و یارگیری از خود مردم بود مثلا کیان تاجبخش؛ حسین رسام؛ احمد باسری،مجید محمدی یک تعدادی از این آدم ها را جمع کرد در مجموع ۱۳۱ نفر آدم در ایران جمع و سازماندهی کرد. این بخشی از فرمول براندازی بود.

  از عناصر داخلی فتنه بهائی ها، سازمان منافقین، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، حلقه کیان، نهضت آزادی و جبهه ملی بودند

  وی افزود: از دیگر عناصری که از داخل به دنبال خرابکاری در کشور بودند؛ بهائی ها، سازمان منافقین خلق،سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، حلقه کیان، نهضت آزادی، جبهه ملی اینها دنبال ماجرا سازی بودند. استکبار جهانی این کار را برای یک انشقاق اجتماعی انجام داد.

  سید علی مسعود پور از جمله سناریوهایی که برای فروپاشی نظام  که با مدیریت رژیم صهیونیستی در این مدت رهبری و هدایت می شود را این گونه بیان مرد: سناریوی اولی که "رند" طراحی کرد. مدل دوم مدل لئواشتروف برای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی بود و در سناریوی سوم رویای چینی را پیاده کردند. هیچ یک از این سناریوها جواب نداد.

  برای شهادت ابا عبد الله حسین (ع) فقط اموی ها نبودند که جنایت کردند، علوی ها هم بودند

  وی در پاسان افزود: برای شهادت ابا عبد الله حسین فقط اموی ها نبودند که جنایت کردند، علوی ها هم بودند که جفا کردند آدم های علوی بزرگی مثل یزید ابن مسعود،احمد ابن قیث و… چهل نفر این چنینی بزرگ و درست حسابی بودند. این ها ساکتین آن روز اند.

  گروهها و فتنه گران داخلی که من از آن ها اسم بردم اگر روزی ادعا کنند که ما هم انقلابی بودیم می گوییم شما مثل آن کسانی بودید که از امام حسین(ع) جدا و به عمر پیوستید و آن چیزی که برای ما مهم است حفظ نظام خدا سالاری و مردم سالاری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.