• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » ۹دی برهم زننده محاسبات دشمن است/بصیرت و بیداری مردم راز ماندگاری ۹دی
  کد خبر : 1963155

  ۹دی برهم زننده محاسبات دشمن است/بصیرت و بیداری مردم راز ماندگاری ۹دی

  ۹دی برهم زننده محاسبات دشمن است/بصیرت و بیداری مردم راز ماندگاری ۹دیReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون حجت الاسلام اسماعیل تدینی در همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت که در محل تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار…

  ۹دی برهم زننده محاسبات دشمن است/بصیرت و بیداری مردم راز ماندگاری ۹دیReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون حجت الاسلام اسماعیل تدینی در همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت که در محل تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، با اشاره به اینکه حماسه ۹دی برگ زرین در تاریخ انقلاب است اظهار داشت: در این روز مردم بصیر و بیدار ایران اعلام کردند پای نظام و ولایت ایستاده و به ارزشها و مقدسات دینی و انقلابی پایبند هستند.

  وی با بیان اینکه در ۹دی سال۸۸ استکبار جهانی تو دهنی محکمی از ملت ایران خورد، گفت: وقتی بصیرت سیاسی باشد انسان می تواند محیط پیرامون خود و محیط های دور و نزدیک را بشناسد.
  وی در تکمیل مطلب فوق با اشاره به فرامین رهبری در خصوص بصیرت سیاسی ادامه داد: "وقتی بصیرت نباشد انسان مجذوب یک چیزی می شود که واقعاً جاذبه ای ندارد؛ یک عده ای مجذوب آمریکا هستند، اما این مجذوبیت، مجذوبیت دروغین است؛ هیچ جاذیه ای ندارد".
  این مسئول  در ادامه به روشنگری جریان فتنه ۸۸از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداخت و افزود:" در یک کشور فتنه گرانی پیدا می شود که برای جاه طلبی خودشان، برای دست یافتن به قدرت، برای رسیدن به اهدافی که به صورت آرزو در وجود خودشان متراکم و انباشته کردند، حاضر می شوند برای مصلحت یک کشور، به حقانیت یک راه پشت کنند و لگد بزنند".
  وی در ادامه با بیان اینکه در فتنه۸۸عده ای اشتباه کردند، گفت: اشتباه این افراد از بی بصیرتی آنها شکل می گیرد.
  وی با اشاره به فرامین رهبری مبنی بر اینکه در مسئله انتخابات و غیر انتخابات همه باید تسلیم رای قانون باشند، بیان کرد: آن حواشی که در سال۸۸پبش آمد-که برای کشور ضرر داشت و ضایعه آفرین بود همه از همین ناشی شد که کسانی نخواستند به قانون تمکین کنند؛ نخواستند به رای مردم تمکین کنند.
  حجت الاسلام تدینی با بیان اینکه بزرگترین جرم فتنه سال۸۸زیر سوال بردن اصل انتخابات بود، ادامه داد: عده ای برای هوای نفسانی یا هدف ها خلاف سیاسی از قانون تخلف کردند که این مهم هم به خودشان، هم به ملت و هم به کشور صدمه زد.
  وی با اشاره به فرامین رهبری مبنی براینکه فتنه سال۸۸ کشور را واکسینه کرد گفت: این فتنه مردم را بر ضد میکروب های سیاسی و اجتماعی که می تواند اثر بگذارد، مجهز کرد؛ بصیرت مردم را بیشتر کرد.
  مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه بیداری و بصیرت مردم را راز ماندگاری ۹دی عنوان کرد و گفت: ۹دی برهم زننده محاسبات و برنامه ریزیهای دشمن است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.