• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » ملت ایران با غیرت و همیت خود ضربه نهایی را به فتنه گران وارد کردند
  کد خبر : 1962911

  ملت ایران با غیرت و همیت خود ضربه نهایی را به فتنه گران وارد کردند

  ملت ایران با غیرت و همیت خود ضربه نهایی را به فتنه گران وارد کردندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سردار محمد رضا نقدی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی در حسینیه اعظم زنجان با تبریک روزماندگار و یوم الله ۹ دی افزود: همه روزها روز…

  ملت ایران با غیرت و همیت خود ضربه نهایی را به فتنه گران وارد کردندReviewed by Aryan♥ on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سردار محمد رضا نقدی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی در حسینیه اعظم زنجان با تبریک روزماندگار و یوم الله ۹ دی افزود: همه روزها روز خداست و از فلسفه های فرستادن پیامبران یادآوری روزهای خداست، اما در روزهایی قدرت الهی آنچنان متجلی می شود که دوست و دشمن نمی تواند قدرت آن را انکار کند که ۹ دی حماسه ساز از این روزها محسوب می شود.
  وی یادآورشد: برخی می خواهند، حوادث و فتنه ۸۸ را در حد یک دعوای انتخاباتی و اختلاف بر سر آرا تنزل دهند، اما واقعیت چنین نیست و باید عمق و عقبه مساله دیده شود.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: ممکن است شعاری که داده می شود درباره اختلاف های انتخاباتی و تقلب باشد اما بصیرت، توانایی تحلیل، ماهیت اصلی وقایع و دیدن نه سطح حوادث، بلکه عمق آن است.
  سردار نقدی اظهارکرد: سطح حوادث ۸۸ این است که در روز عاشورا کسانی که رزمنده های قدیمی جبهه های پرافتخار اسلام بودند مقابل امام حسین(ع) لشکرکشی کردند.
  وی با تاکید بر اینکه باید عمق حوادث ۸۸ را دید، افزود: باید بصیرت را از امام راحل آموخت زمانی که پرچم مبارزه علیه استبداد ستمشاهی را برداشت عمق جبهه را دید و در سخنان خرداد سال های ۴۲ و ۴۳ همه تیرهای اصلی بنیانگذار انقلاب اسلامی به سمت آمریکا و اسرائیل نشانه رفت.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: وقتی انقلاب پیروز شد و اشرار در شرق و غرب کشور به جان مردم افتادند، امام راحل آنان را تروریست ها و منافقان آمریکایی معرفی می کردند چرا که عمق مساله را دیده بودند.
  سردار نقدی ادامه داد: منافقانی که قبل از انقلاب، آمریکایی ها را ترور می کردند آنها به غرب پناه برده و در کنگره این کشور بیانیه های مشترک می دهند، چند سال بعد مردم متوجه می شوند ترور کنندگان آمریکایی هستند.
  وی افزود: روز اول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران قبل از حمله جنگنده های رژیم بعثی و بعد از حمله، امام راحل صدام را صدام آمریکایی عنوان کردند که صدام به دستور آمریکا به ایران اسلامی حمله کرد.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: به ظاهر رژیم بعثی عراق هیچ ارتباطی در این زمان با آمریکا نداشت و این رژیم در لیست تحریمی های آمریکا قرار داشت که پس از چند ماه که صدام احساس تنگی و فشار در جبهه کرد و ازشکست ترس داشت برای آشکار کردن حمایت آمریکا از رژیم خود اصل قضیه شروع جنگ را اعلام می کند که بنا به درخواست آمریکا به ایران حمله کرده و از لیست تحریم خارج و سلاح و مواد شیمایی دریافت می کند.
  سردار نقدی خاطرنشان کرد: همه قدرت های خارجی بزرگ و کوچک در هشت سال جنگ تحمیلی طرفدار صدام بودند اما آمریکا تنها کشوری بود که ارتش خود را به حمایت از صدام، به طور رسمی وارد جنگ کرد.
  وی ادامه داد: ظاهر فتنه ۸۸ این است که عده ای از قانون مطبوعات ناراضی بودند که خیابان ها را شلوغ کردند، ادعای کشته شدن آدم ها را داشتند که رهبر انقلاب آنان را آمریکایی دانست و یک سال بعد همین افراد در کاخ سفید با جورج بوش مصاحبه می کردند.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: کشف عمق آمریکایی فتنه ۸۸ خیلی ساده است و بصیرت زیادی نمی طلبد و به پیچیدگی هایی که در حوادث قبلی بود، نیست.
  سردار نقدی با بیان اینکه ماجرای فتنه ۸۸ ماجرای انتخابات و تقلب و حتی درگیری جناحی نبود، اظهارکرد: این فتنه توسط آمریکا و صهیونیست ها برای براندازی طراحی شده بود.
  وی تاکید کرد: قبل از این حادثه، نفر دوم فتنه در آمریکا با جورج بوش ملاقات و زیر پرچم این کشور عکس و از شاه خبیث عربستان مشورت می گیرد، کسی که به شاه جنایتکار بحرین دست دراز می کند تا پولی برای فعالیت های سیاسی دریافت کند و از شاه عربستان مشورت می گیرد، عقبه ماجرای فتنه ۸۸ است.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: وقتی این حادثه در خیابان ها جریان می یابد، رئیس جمهوری آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونستی، انگلستان و فرانسه به طور رسمی حمایت از فتنه گران را اعلام می کنند و ادعا دارند موسوی تنها روزنه امید آنان برای برگشتن این رژیم ها به ایران است.
  سردار نقدی ادامه داد: این کشورها لحظه به لحظه برای فتنه گران دستور عملیاتی صادر می کردند فتنه مساله ساده و انتخاباتی نیست، بلکه جنگی بود که ابرقدرت ها علیه ملت ایران اسلامی راه انداختند و شکست خوردند.
  وی با بیان اینکه دفاع مقدس در مقابل جنگ نرم همانند هشت سال جنگ سرد واقعیت دارد، افزود: ملتی در مقابل همه قدرت ها ایستادگی کردند و این ایستادگی بسیار دشوارتر از هشت سال جنگ تحمیلی بود چرا که افرادی که صاحب نام و منصب بودند و اسم و رسمی و سوابقی در انقلاب و مسئولیت های سنگینی در تراز اول قوا و کنار امام راحل و ولی امر مسلمین قرار داشتند با دشمن همسو شده بودند.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: این اعجاز الهی است یوم الله ۹ دی اعجاز ایستادن ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس است، زمان انقلاب تجربه کردیم همه ابرقدرت ها پشت شاه بودند همه قدرت های جهانی پشت سر صدام، اما ملت آگاه آنها را شکست دادند.
  سردار نقدی بابیان اینکه در فتنه ۸۸ علاوه بر دشمنان خارجی، چهره های شناخته شده هم با دشمن یکی شده بودند، افزود: براندازی این فتنه توسط ملت با بصیرت ایران اسلامی کارستان و یوم الله ۹ دی است چرا که مردم فهیم هستند و بصیرت خود را از دست نداده اند.
  وی تاکید کرد: مردم فریب نخوردند و به صحنه آمدند و نور عاشورا بود که مردم از رد پای عاشورا فهمیدند و با بصیرت صحنه و مسیر را دیدند و انتخاب کردند.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه تا زمانیکه آمریکا و رژیم صهیونیستی در فلسطین حاکم است فتنه ها ادامه دارد، گفت: باید مبارزه کنیم تا فتنه نابود شود.
  سردار نقدی یادآورشد: فتنه امروز آمریکا القا این است که اقتصاد و زندگی در گرو ایجاد رابطه با این کشور است و در تلاش برای وادار کردن ملت ایران به تسلیم در برقراری رابطه است که صحنه بصیرت و همت می خواهد.
  وی، راه درست را اقتصاد مقاومتی بیان کرد که ولی امر مسلمین بر آن تاکید دارند و افزود: میخواهیم روی پای خود بدون وابستگی بایستیم.
  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: ایران قبل از به ثمر نشتسن انقلاب ۵۰ سال با آمریکا رابطه داشت و همه تصمیم ها از طرف آمریکا بود که ملت ایران بیسواد، روستاها فاقد برق، آب آشامیدنی و راه دسترسی بود، پزشک از بنگلادش و هند می آمد و نتیجه رابطه این بود.
  سردار نقدی با بیان اینکه چندین سال است که از تحریم آمریکا علیه ایران سپری می شود، یادآورشد: بصیرت، صبر و استقامت ملت ایران موجب شده تا روی پای خود ایستاده و تسلیم این تحریم های دشمن نشوند.
  وی ادامه داد: امروزه اسرائیل در محاصره مجاهدان اسلام قرار دارد و با استقامت ملت است که پشت سر ولایت راه را ادامه می دهیم و دشمن در حال به زانو درآمدن است.
  ۷۳۲۵/۶۰۸۵
  خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.