• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انتقاد شدید اسد از عربستان، قطر و ترکیه و خوش‌بینی نسبت به ترامپ
  کد خبر : 1962818

  انتقاد شدید اسد از عربستان، قطر و ترکیه و خوش‌بینی نسبت به ترامپ

  انتقاد شدید اسد از عربستان، قطر و ترکیه و خوش‌بینی نسبت به ترامپReviewed by on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در مصاحبه با شبکه تی جی ۵ ایتالیا، گفت: دولت‌های اروپایی از اهرم فشار مبارزه با تروریسم برای تغییر دولت‌ها و رهایی از روسای جمهور مخالف…

  انتقاد شدید اسد از عربستان، قطر و ترکیه و خوش‌بینی نسبت به ترامپReviewed by on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در مصاحبه با شبکه تی جی ۵ ایتالیا، گفت: دولت‌های اروپایی از اهرم فشار مبارزه با تروریسم برای تغییر دولت‌ها و رهایی از روسای جمهور مخالف خود در منطقه استفاده می‌کنند.

  وی گفت: شکست تروریست‌ها در حلب گام مهمی برای پایان جنگ است. زمانی که تروریست‌ها بدین ترتیب از حمایت خارجی برخوردار نباشند، به هیچ وجه رهایی از آنها در هر مکانی در سوریه دشوار نخواهد بود. در آن هنگام می‌توانیم از پایان جنگ صحبت کنیم.

  اسد درخصوص تعداد زیاد قربانیان غیرنظامی در بحران سوریه گفت: طبیعتا این مساله مشکل بزرگی است. مهمتر از نابودی زیرساخت‌ها و ساختمان‌ها آن دست افرادی هستند که کشته شدند و خانواده‌هایی هستند که دوستداران، کودکان، فرزندان، برادران، خواهران و مادرانشان را از دست داده‌اند. آنها تا ابد از این درد رنج می‌برند و با آن زندگی خواهند کرد اما در پایان تنها راه‌حل مشکل در سوریه این است که همه با هم با تسامح و گذشت برخورد کنیم و من بر این باورم که این احساس را داریم و این همان رویکرد اصلی در سطح مردمی است.

  رئیس‌جمهوری سوریه درخصوص داعش نیز گفت: مشکل فقط در داعش خلاصه نمی‌شود. داعش یکی از زائده‌های رادیکالیسم است. زمانی که شما از داعش حرف می‌زنید می‌توانید همچنین درمورد النصره و تعدادی از تشکیلات مختلف صحبت کنید. چراکه آنها همان ذهنیت و همان ایدئولوژی تاریک را دارند. مشکل اصلی در این گروه‌ها در وهله نخست در ایدئولوژی آنها نمود پیدا می‌کند و این ایدئولوژی وهابیت است. اگر بخواهید با مساله تروریسم به صورت همیشگی برخورد کنید باید با ستون آن که در ایدئولوژی‌اش نمود پیدا می‌کند برخورد کنید.

  ادامه دارد

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.