• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » روزنامه صهیونیستی: دارندگان مدارک دانشگاهی، به آئین یهود اعتقادی ندارند
  کد خبر : 1962783

  روزنامه صهیونیستی: دارندگان مدارک دانشگاهی، به آئین یهود اعتقادی ندارند

  روزنامه صهیونیستی: دارندگان مدارک دانشگاهی، به آئین یهود اعتقادی ندارندReviewed by on Dec 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز جمعه خبرگزاری آناتولی به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت»، مرکز آمار رژیم صهیونیستی در گزارش روزپنجشنبه خود اعلام کرده است که تنها ۲.۵ درصد از یهودیان مذهبی مرد و هشت درصد زنان…

  روزنامه صهیونیستی: دارندگان مدارک دانشگاهی، به آئین یهود اعتقادی ندارندReviewed by on Dec 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز جمعه خبرگزاری آناتولی به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت»، مرکز آمار رژیم صهیونیستی در گزارش روزپنجشنبه خود اعلام کرده است که تنها ۲.۵ درصد از یهودیان مذهبی مرد و هشت درصد زنان (۲۵-۳۰) دارای مدرک دانشگاهی هستند.
  درادامه این گزارش آمده است : ۲۸ درصد از یهودیان لائیک مرد و ۴۳ درصد از زنان لائیک بین ۲۵ تا ۳۰ سال، دارای مدارک دانشگاهی هستند.
  یک پژوهشگر درمرکز توب رژیم صهیونیستی که یک مرکز خصوصی است گفت: دلیل کاهش نسبت دانشجویان مذهبی در دانشگاه های اسرائیل آن است که این افراد در درس زبان انگلیسی و ریاضی نمی توانند نمره لازم را کسب کرده و وارد دانشگاه شوند.
  این پژوهشگر که به اسم آن هیچ اشاره ای نشده است، در ادامه افزود : افزایش شمار افراد مذهبی که موفق به ورود به دانشگاه نمی شوند، آن است که آنها تخصص هایی را می خوانند که در جامعه اسرائیل اهمیتی ندارد، به همین دلیل است که آنها هیچ گونه رغبتی برای تکمیل تحصیل خود ندارند.
  مذهبی بودن یهودیان به درجه تحجر رسیده است، به گونه ای که یهودیان مذهبی بسیار کم پیش می آید که از وسائل فناوری، برنامه هایی مثل تلویزیون، رایانه و گوشی همراه در زندگی خود استفاده کنند.
  یهودیان مذهبی براساس اعتقادشان در کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) دارای چند حزب هستند.
  خاورم**۹۳۶۳** ۱۰۶۴ مترجم: محمد تدو انتشار دهنده:‌ فرشاد محسن زاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.