• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » استقبال کونکاکاف از برگزاری مشترک جام جهانی در آمریکا، کانادا و مکزیک
  کد خبر : 1962601

  استقبال کونکاکاف از برگزاری مشترک جام جهانی در آمریکا، کانادا و مکزیک

    به گزارش ایران ویج، ویکتور مونتاگلیانی رئیس کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی ،مرکزی و حوزه دریای کارائیب با استقبال از طرح میزبانی مشترک جام جهانی ۲۰۲۶از سوی سه کشور ایالات متحده، کانادا و مکزیک گفت برای میزبانی مشترک “درها باز است”. جیانی اینفانتینو رئیس فیفا می گوید که فدراسیون های فوتبال جهان ” به شدت…

   جام جهانی

   

  به گزارش ایران ویج،
  ویکتور مونتاگلیانی رئیس کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی ،مرکزی و حوزه دریای کارائیب با استقبال از طرح میزبانی مشترک جام جهانی ۲۰۲۶از سوی سه کشور ایالات متحده، کانادا و مکزیک گفت برای میزبانی مشترک “درها باز است”.
  جیانی اینفانتینو رئیس فیفا می گوید که فدراسیون های فوتبال جهان ” به شدت طرفدار ” افزایش تیم های جام جهانی به ۴۸ تیم هستند، تغییر ساختاری که ممکن است در مسابقات ۲۰۲۶ اجرا شود.
  پس از جام جهانی ۲۰۰۲ که به میزبانی ژاپن و کره جنوبی برگزار شد ،دیگر هیچ دوره ای در بیش از یک کشور برگزار نشده است.
  ایالات متحده آمریکا سال ۱۹۹۴ ،جام جهانی فوتبال را برگزار کرد اما برای کسب جام جهانی ۲۰۲۲ در دور نهایی مقابل قطر شکست خورد.
  و حالا مونتاگلیانی، رئیس کونکاکاف و اتحادیه فوتبال کانادا، معتقد است هیچ دلیلی وجود ندارد که منطقه کونکاکاف برای برگزاری یک تورنمنت موفق گرد هم نیایند و با هم متحد نشوند.
  او که چهارشنبه در کنفرانس بین المللی ورزشی دوبی کنار اینفانتینو صحبت می کرد، گفت: فرصتی برای یک پیشنهاد مشترک وجود دارد، من فکر می کنم که برای این کار درها باز است.
  من این مسئله را چالش نمی بینم و فکر می کنم هر دولتی، چه در غرب ، چه کشور خودم کانادا، و یا دولت مکزیک، حامی رویدادی مانند جام جهانی خواهند بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.