• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » وزیر کشور گوی قبرخواب‌ها را در میدان شهرداری و بهزیستی انداخت
  کد خبر : 1962515

  وزیر کشور گوی قبرخواب‌ها را در میدان شهرداری و بهزیستی انداخت

    رحمانی‌فضلی درباره گورخواب‌ها گفت: متولی جمع‌آوری متکدیان و گورخواب‌ها شهرداری و وزارت رفاه است و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است. به گزارش ایران ویج، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در پایان هشتاد و ششمین نشست اعضای شورای اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره اقدامات وزارت کشور در زمینه گورخواب‌ها، گفت: سال…

  وزیر کشور

   

  رحمانی‌فضلی درباره گورخواب‌ها گفت: متولی جمع‌آوری متکدیان و گورخواب‌ها شهرداری و وزارت رفاه است و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

  به گزارش ایران ویج، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در پایان هشتاد و ششمین نشست اعضای شورای اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره اقدامات وزارت کشور در زمینه گورخواب‌ها، گفت: سال قبل بخشنامه‌ای کردیم که متولی جمع‌آوری متکدیان و این نوع افراد در جامعه مشخص است؛ شهرداری‌ها و وزارت رفاه یعنی بهزیستی است و الحمدالله توفیقات بسیار خوبی هم در این زمینه انجام شده است، ضمن اینکه درباره معتادان متجاهر هم همکاری بین شهرداری و بهزیستی و ستاد بوده و نیروی انتظامی در این زمینه ایجاد شده است.

  وی ادامه داد: هفت هزار و ۵۰۰ نفر اکنون در داخل اماکن ما هستند، شهرداری هم گرمخانه‌های زیادی دارد که کارتون‌خواب ها را جمع‌آوری می‌کند و واقعا هم شهرداری و بهزیستی خدمات خوبی ارائه می‌دهند.

  وزیر کشور گفت: این نوع موارد به خصوص برمی‌گردد به کسانی که معتادند و اینها حاضر نیستند در گرمخانه‌های اردوگاه‌ها بیایند، بنابراین خودشان فرار می‌کنند و می‌روند به جاهایی که دیده نشوند و گرفتار نشوند.

  رحمانی‌فضلی تصریح کرد: قبلا هم شهرداری و هم بهزیستی رسما اعلام کردند که اگر موارد این چنینی داخل شهر است، گزارش دهید و معرفی کنید که اینها را ببرند و در آنجا اقامت دهند.

  وزیر کشور تاکید کرد: این نوع موارد معمولا کسانی هستند که از ترس بازداشت شدن یا برخورد این جور جاها معمولا می‌روند وگرنه در تهران الان هفت هزار و ۵۰۰ نفر مشابه اینها که متجاهرین هستند داریم نگهداری می‌کنیم؛ روزانه حدود ۱۵ هزار تومان مخارج اینهاست. هم درمان و هم بستری و به کارهای‌شان رسیدگی می‌شود.

  وی افزود: خواهش من این است که این نوع مسائلی که در همه جا امکان وقوع آن وجود دارد؛ در خارج از کشور و جاهای مختلف به یک نقطه ضعف نظام و نقطه ضعف مسئولان و دولت و بقیه تبدیل نشود. در مقابل این چند تایی که دیده شد، شما هفت هزار و ۵۰۰ تا هشت هزار تایی را که دارند پذیرایی می‌شوند و آنهایی که در گرمخانه‌های شهرداری و بهزیستی کارهایی را می‌کنند، ببینید.

  منبع: خبرگزاری دانشجو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.