• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نهادینه شدن تفکر اقتصاد مقاومتی در مسئولین ضروری است
  کد خبر : 1962487

  نهادینه شدن تفکر اقتصاد مقاومتی در مسئولین ضروری است

  نهادینه شدن تفکر اقتصاد مقاومتی در مسئولین ضروری استReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قوچان خبر رمضانعلی ابراهیمی، مسئول کارگاه اقتصادی مجمع بسیج سپاه ناحیه قوچان صبح امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتی و دانشگاه، در دانشکده سما گفت: متأسفانه طی سال…

  نهادینه شدن تفکر اقتصاد مقاومتی در مسئولین ضروری استReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قوچان خبر رمضانعلی ابراهیمی، مسئول کارگاه اقتصادی مجمع بسیج سپاه ناحیه قوچان صبح امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتی و دانشگاه، در دانشکده سما گفت: متأسفانه طی سال های اخیر برخی گروه ها در راستای منافع  خود حرکت کرده اند و این در حالیست که الگوی مقاومت می بایست توسط مسئولین نهادینه و به یک رفتار تبدیل شود.

  وی با اشاره به نقش دانشگاه ها در توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی ادامه داد: دانشگاه ها ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه  و نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی دارند زیرا تمام حرکت های تحول آفرین  از دانشگاه آغاز می شود.

  وی با بیان  اینکه  اقتصاد مقاومتی می بایست در راس برنامه های تمام دانشگاه هاقرار بگیرد، افزود: می توان با برگزاری همایش علمی و فراخوان منطقه ای از صاحب نظران و پژوهشگران برای بررسی ابعاد مختلف این موضوع در قوچان، دعوت کرد.

  ابراهیمی با تاکید به مقوله ایده پردازی در این حوزه خاطر نشان کرد: اگر مکانیسم ایده پردازی به درستی ایجاد شود فرصت بسیار خوبی برای توسعه ی اقتصاد مقاومتی در شهرستان شکل خواهد گرفت.

  در ادامه حجت زاهدی، دبیر کارگروه اقتصادی مجمع عالی بسیج  ناحیه قوچان گفت: طی دوسال گذشته فعالیت های بسیار خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی در قوچان انجام شده و به  نتایج خوبی نیز دست یافته ایم.

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه قوچان تصریح کرد: تمامی افرادی که علاقه مند می باشند می توانند با عضویت  در این کار گروه نسبت به نقش آفرینی  در مسیر ترویج اقتصاد مقاومتی اقدام نمایند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.