• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » باید ابعاد پنهان فتنه برای نسل جدید تبیین شود
  کد خبر : 1962474

  باید ابعاد پنهان فتنه برای نسل جدید تبیین شود

  باید ابعاد پنهان فتنه برای نسل جدید تبیین شودReviewed by on Dec 29Rating: هادی خرسندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: باید ابعاد پنهان و زوایای مختلف فتنه ۸۸ برای نسل جوان کشورمان به بهترین شکل تبیین شود تا از این رهگذر با هوشیاری رو به جلو گام بردارند. وی با…

  باید ابعاد پنهان فتنه برای نسل جدید تبیین شودReviewed by on Dec 29Rating:

  هادی خرسندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: باید ابعاد پنهان و زوایای مختلف فتنه ۸۸ برای نسل جوان کشورمان به بهترین شکل تبیین شود تا از این رهگذر با هوشیاری رو به جلو گام بردارند.

  وی با بیان اینکه هر چقدر از زمان وقوع فتنه بیشتر می‌گذرد زوایای پنهان آن بیشتر روشن می‌شود، ادامه داد: همین نامه‌ای که این روزها منتشر شد از وجود عوامل داخلی خبر داد که به دشمن خط می‌دادند و این روزها خواستار تحریم شدن ملت‌مان هستند.

  این فعال دانشجویی با بیان اینکه رفتار برخی افراد در فتنه ۸۸ به معنای واقعی حیرت‌انگیز بود، اضافه کرد: نخبگان بی‌بصیرت و خواص لازم است بدانند هنوز فرزندان انقلابیان در دانشگاه‌ها هستند پیرو خط پدرانشان بوده و تا پای جان از این انقلاب دفاع می‌کنند.

  دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه امنیت را یکی از ثمرات انقلاب دانست و ادامه داد: بنابراین نمی‌گذاریم فتنه‌گران و حامیان آنها در دانشگاه و جامعه جولان دهند همچنین جرات ایجاد ناامنی را پیدا کنند پس هر توطئه‌ای را در نطفه خنثی خواهیم کرد.

  *سران فتنه در بین مردم جایگاهی ندارند

  خرسندی با بیان اینکه فتنه‌گران تصور کردند جمع زیادی از مردم حامی آنها هستند بنابراین با خیال باطل که سرمایه اجتماعی لازم برای تهدید نظام دارند، برای رسیدن به آمال و خواسته‌های نامشروع خود به ساختارشکنی دست زدند، بیان داشت: ولی مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۹ دی به آنها فهماندند واقعیت شکل دیگری است.

  این فعال دانشجویی با اظهار اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی به سران فتنه فهماندند بین این ملت جایگاهی ندارند، گفت: به هر تقدیر مردم ما بعد از هفت سال همچنان ۹ دی را گرامی داشته و در برنامه‌های مرتبط با آن شرکت می‌کنند.

  دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه اظهار داشت: سران فتنه با سکوت خود مقابل رسانه‌های غربی این موضوع را نشان دادند که برای به دست آوردن پست و مقام حاضر هستند به هر کاری دست بزنند ولو رو در روی ولایت فقیه بایستند.

  این فعال دانشجویی حامیان این فتنه‌گران را یکی از خطرات در جامعه کنونی دانست و ادامه داد: با خط‌مشی گرفتن از افکار سران فتنه امروز به رهبری و جامعه فشار می‌آورند تا به اهداف خود در زمینه‌های مختلف اعم از قدرت و ثروت برسند پس برای این گونه افراد باید حماسه‌ دیگری خلق کنیم.

  *نباید به عده‌ای قلیل اجازه دهیم سرمایه‌های کشور را به تاراج ببرند

  این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: باید به این عده قلیل فهماند که اجازه ندارند چوب حراج به سرمایه‌های این ملت بزنند سرمایه هایی که با قطره قطره خون شهدا جمع شده‌اند و اجازه نخواهیم دارد دستاوردها را به این راحتی تقدیم دشمن کنند.

  دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه با بیان اینکه صف‌آرایی دوباره فتنه‌گران و منافقان علیه ملت ایران را دوباره شاهد هستیم که نمونه آن را در نامه‌شان به ترامپ برای تشدید تحریم‌ها دیدیم، بیان داشت: امید است که این افراد اظهار پشیمانی کنند سپس با تغییر رفتار و اعمال خود به آغوش نظام برگردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.