• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یکی از عوامل ریزش، خسته شدن از انقلاب است/ توسعه اقتصادی و سیاسی با الگوی غربی در دوران اصلاحات و سازندگی همچون تبری بر درخت انقلاب بود
  کد خبر : 1962469

  یکی از عوامل ریزش، خسته شدن از انقلاب است/ توسعه اقتصادی و سیاسی با الگوی غربی در دوران اصلاحات و سازندگی همچون تبری بر درخت انقلاب بود

  یکی از عوامل ریزش، خسته شدن از انقلاب است/ توسعه اقتصادی و سیاسی با الگوی غربی در دوران اصلاحات و سازندگی همچون تبری بر درخت انقلاب بودReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در…

  یکی از عوامل ریزش، خسته شدن از انقلاب است/ توسعه اقتصادی و سیاسی با الگوی غربی در دوران اصلاحات و سازندگی همچون تبری بر درخت انقلاب بودReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در اجلاس سراسری دبیران استان‌ها و شهرستان‌های حزب موتلفه اسلامی در تالار نور اظهار داشت:  حزب موتلفه اسلامی یک جریان مورد اعتماد تمام اندیشه‌های سیاسی در کشور از هر جناحی است و حتی کسانی که با این حزب همسو نیستند، به این حزب با چشم اعتماد نگاه می‌کنند.

   

  وی تصریح کرد:  تجربه سیاسی برای عده‌ای ارزشمند است و باید از آن در بحران‌های سیاسی استفاده کرد تا موضوع انقلاب منتشر شود و موضوع مهم برای شما تحقق این رسالت است تا بتوانید از آن در شرایط حساس و موقعیت‌های بحرانی استفاده کنید با یک لطافت و زیبایی خاصی به آن عمل کنید.

   

  نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌رضوی با بیان این که در هر انقلابی جریان ریزش و پویش طبیعی است، گفت: نهم دی ماه علاوه بر این که روز بصیرت است روز نمایش ریزش‌ها نیز است به این معنا که حرکت مردمی در سال ۸۸ تمام ابعاد این ریزش را نمایش داد، افرادی را که به عنوان سران فتنه انقلاب را در پرتگاه قرار دادند و عناصری که این مسیر ریزش را طی کردند.

   

  آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: ریزش سه مرحله دارد مرحله اول ریزش قابل برگشت، مرحله دوم ریزشی است که عناصر آن برگشت نمی‌کنند و به صورت یک به حاشیه رانده شده در انقلاب تبدیل می‌شوند. مرحله سوم ریزش عناصری است که تا حد مردودی پیش می‌روند و به عناصری تبدیل می‌شوند که به طیف مخالف پیوسته و جزو نیروهای مخالف ثبت و ضبط می‌شوند. در جریان فتنه ۸۸ یک بحران ریزشی به وجود آمد که عناصر آن در جریان انقلاب ریزش کردند.

   

  وی خاطرنشان کرد: حزب موتلفه اسلامی باید برای نجات ریزش‌ها فعالیت کند و آن دسته را که قابل برگشت هستند، برگشت بدهد. اما نظام حرکتی این رسالت یک نظام خاصی است که بعضی از دوستان در جریان فتنه ۸۸ راهکار درستی برای آن انتخاب نکردند و این موضوع را با آشتی‌دادن پیگیری کردند که این ظلم به مقام معظم رهبری است. نظام آشتی‌دادن کار درستی نیست و برای حل این موضوع باید از نظام استبصار استفاده کرد.

   

  نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: یکی از عوامل ریزش خسته شدن از انقلاب است، عده‌ای که قبل از انقلاب فداکاری زیادی کردند بار انقلاب را به دوش کشیدند، خستگی‌شان طبیعی است اما امام خمینی(ره) هیچ‌گاه خسته نشدند و مقام معظم رهبری نیز بانشاط پای انقلاب ایستاده‌اند.

   

  آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: خستگی دو عامل دارد یکی این است که آن عزیزان از روز نخست اخلاص کامل برای خدا و پیغمبر نداشته‌اند و بعضی به غنایم  سیاسی و اجتماعی که داشتند نرسیده‌اند و خسته شده‌اند و عامل ریزش آنها خستگی از انقلاب و تغییر شروط زندگی آنها است و زمانی که شرایط و ظروف زندگی عوض بشود تا چند صباحی می‌توان مقاومت کرد.

   

  وی اظهار داشت: اندیشمندان در این حزب باید از روابط گذشته و تجربیات خود برای جلوگیری از ریزش‌ها استفاده کنند. دشمن تجربه گرفته و برای ما فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ دیده است زیرا دشمن جز فتنه‌گری چاره دیگری ندارد و مسیر شیطانی خود را با این موضوع دنبال می‌کند.

   

  نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: دشمن از فتنه ۸۸ به این جمع‌بندی رسیده است که می‌تواند از نزدیک‌ترین خواص و کسانی که با رهبری زاویه دارند برای از بین بردن انقلاب استفاده کند.

   

  آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: سه توسعه مثل تبر بر درخت انقلاب بوده که نخستین آن توسعه اقتصادی با الگوی غربی در زمان دولت سازندگی است که با وجود مخالفت‌های رهبری انجام شد. دومین آن توسعه سیاسی با الگوی غربی است که در دولت اصلاحات صورت گرفت و سومین آن توسعه تعامل است که جریانی خطرناک است که فضای خواص را در برگرفته و مقابل اصل استکبار ستیزی قرار گرفته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.