• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » ‌نرخ سپرده‌گذاری در کرمانشاه یک سوم کشور است
  کد خبر : 1962385

  ‌نرخ سپرده‌گذاری در کرمانشاه یک سوم کشور است

  ‌نرخ سپرده‌گذاری در کرمانشاه یک سوم کشور استReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اسدالله رازانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه طرح گرمسیری و پروژه راه آهن بررسی و پیگیری شد. رازانی با بیان اینکه…

  ‌نرخ سپرده‌گذاری در کرمانشاه یک سوم کشور استReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اسدالله رازانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه طرح گرمسیری و پروژه راه آهن بررسی و پیگیری شد.

  رازانی با بیان اینکه در سفر مقام معظم رهبری به استان کارخانه تولید خودرو سمند در صحنه با تولید صد هزار خودرو در سال به تصویب رسید و با دستور وزیر صنایع و معادن به ۱۰ هزار تولید خودرو در سال کاهش یافته است، افزود: با دستور رئیس جمهور تولید خوردو به حالت اول برگشت که با تولید ۳۰ هزار خودرو در فاز نخست زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد می‌شود.

  استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در دیدار با رئیس جمهور بخش اقتصادی، عمرانی و اجرایی از مذاکرات مهم بود، متذکر شد: بررسی و موضوع منطقه آزاد مطرح و بعد از تصویب شورای عالی منطقه آزاد به‌عنوان مطالبه به دولت فرستاده شده است‌.

  این مقام ارشد اجرایی استان کرمانشاه به ۱۰ نامه به رئیس‌جمهور اشاره و بیان کرد: یکی از موضوعات ۱۰ نامه‌ای که به رئیس جمهور دادم حل معضل فاضلاب شهری کرمانشاه بود.

  وی به ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار در راستای حل معضل فاضلاب شهری کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: آزاد‌سازی مرز سومار، ایجاد بازارچه مرزی و کریدور غربی مورد تاکید بود.

  رازانی برای تخصیص منابع و شاخص استان صد میلیارد تومان اعتبارات را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با اشاره به بررسی علل توسعه نیافتگی استان کرمانشاه از دولت اجازه سرمایه‌گذاری بانک‌ها و موسسات را درخواست کردم.

  وی با بیان اینکه در مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در استان حداکثر همدلی بین مردم وجود دارد، افزود: استان با ترکیب قومی و مذهبی دولت اجازه به کارگیری نیرو در دستگا‌ه‌های دولتی و وزارتخانه‌ها را از میان مذاهب و فرقه‌ها داده است‌.

  رازانی نرخ سپرده‌گذاری در استان را به‌دلیل آداب و رسوم در منطقه پایین عنوان کرد و اظهار داشت: سپرده‌گذاری در استان کرمانشاه ۴۰ میلیون ریال و در کشور به طور متوسط ۱۱۵ میلیون ریال است که این آمارها نشان می‌دهد که نرخ سپرده‌گذاری در استان یک سوم کشور است و نرخ سپرده‌گذاری اهل سنت که بیشترین جمعیت استان را تشکیل داده در بانک‌ها، تقریبا ۱.۳ کشور است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.