• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » غفلت از دشمن نتیجه‌ای جز سیلی خوردن از دشمن ندارد
  کد خبر : 1962378

  غفلت از دشمن نتیجه‌ای جز سیلی خوردن از دشمن ندارد

  غفلت از دشمن نتیجه‌ای جز سیلی خوردن از دشمن نداردReviewed by on Dec 29Rating: عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد بابیان زوایای واکاوی نشده فتنه ۸۸ اظهار داشت: تأثیر فتنه ۸۸ در تحریم‌های فلج‌کننده اقتصادی مسئله‌ای است که کمتر به آن پرداخته‌شده است. وی افزود: واقعیت این است که علاوه بر تبانی…

  غفلت از دشمن نتیجه‌ای جز سیلی خوردن از دشمن نداردReviewed by on Dec 29Rating:

  عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد بابیان زوایای واکاوی نشده فتنه ۸۸ اظهار داشت: تأثیر فتنه ۸۸ در تحریم‌های فلج‌کننده اقتصادی مسئله‌ای است که کمتر به آن پرداخته‌شده است.

  وی افزود: واقعیت این است که علاوه بر تبانی و همکاری مشترکی که بین برخی خائنین داخلی و دشمنان خارجی در ایجاد تحریم‌های اقتصادی صورت گرفت اصل اردوکشی خیابانی، ایجاد اغتشاش در داخل کشور، انحراف در شعارهای بلند امام(ره) و انقلاب، ایجاد تردید در دل و ذهن مردم و اصل ایجاد شکاف و اختلاف بین طبقات مردم نهایتاً موجب امیدوار کردن، تهییج، تشویق و تشجیع دشمن در دشمنی او نسبت به ملت ایران شد و این امر سبب شد دست به تحریم‌های فلج‌کننده علیه ملت ایران زند تا با این امید که کشور از درون دچار اشکال است با فشارهای اقتصادی تیر آخر خود را رها کند اما ملت ایران با بصیرت و حضور پررنگ در ۹ دی آخرین میخ تابوت فتنه را کوبید.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم بصیرت افزایی در تمامی مقاطع عنوان کرد: بصیرت تنها لازمه فتنه ۸۸ نبود بلکه در همه مقاطع دشمن مشغول توطئه و فتنه است بنابراین در همه مقاطع بصیرت ضرورت دارد.

  وی تصریح کرد: به هیچ کشور و نظام و ملتی به جهت فراموشی دشمن و غفلت از دشمنی‌هایش جایزه نمی‌دهند چراکه غفلت از دشمن نتیجه‌ای جز سیلی خوردن از دشمن ندارد و بنابراین کسانی که دلسوز این نظام نیستند و دغدغه عاقبت انقلاب را ندارند بدشان نمی‌آید که با ایجاد تردید این ملت از دشمن سیلی بخورد.

  گودرزی به فراموشی سپرده شدن فتنه ۸۸ را خواست دشمن دانست و بیان کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز شاهد فتنه‌های مختلف بوده‌ایم اما فتنه ۸۸ نشان داد که دشمن دست از دشمنی خویش برنداشته است و این موضوع خواست امروز دشمن نیست خواست همیشگی دشمنان ما بوده و به همین دلیل است که رهبری معظم انقلاب فرمودند فتنه خط قرمز انقلاب است و فراموش کردن فتنه یعنی نقض خطوط قرمز انقلاب.

  وی با اشاره به نسبت بین سران فتنه با جریان معارض انقلاب در خارج از کشور خاطرنشان کرد: هردوی آن‌ها هدف مشترکی داشتند و آن هدف ایجاد اختلاف بین توده‌های مردم، موج‌سواری و کسب منافع دنیوی بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.