• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشور از شعبه قشم بازدید کرد
  کد خبر : 1962322

  عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشور از شعبه قشم بازدید کرد

  عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشور از شعبه قشم بازدید کردReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان، "علی ظفرزاده" عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در جریان این بازدید، نحوه ارائه خدمات شعبه قشم در حوزه های مختلف به ویژه مسائل و مشکلات حوزه…

  عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشور از شعبه قشم بازدید کردReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبر گزاری برنا در هرمزگان، "علی ظفرزاده" عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در جریان این بازدید، نحوه ارائه خدمات شعبه قشم در حوزه های مختلف به ویژه مسائل و مشکلات حوزه فن آوری اطلاعات و مشکلات سیستمی را مورد بررسی میدانی قرار داد.

  وی روند اجرای طرح های خدمات غیر حضوری در این شعبه را مورد پایش قرار داد و از نزدیک با همکاران در واحدها و حوزه های مختلف دیدار و گفتگو کرد.

  عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی سیاست و برنامه های کلان این سازمان در زمینه ارایه خدمات الکترونیک و غیر حضوری را برای کارکنان شعبه قشم تبیین کرد.

  "عباس اکبری" رییس تامین اجتماعی شهرستان قشم نیز در حاشیه این بازدید به ارایه گزارشی از وضعیت فعالیت ها و فرآیند خدمات رسانی این سازمان بیمه گر اجتماعی در بزرگترین جزیره خلیج فارس پرداخت و افزود: بیش از ۶٨ هزار در شهرستان قشم تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند که بالغ بر ۵٨ درصد از جمعیت این شهرستان را شامل می شود.

  وی اضافه کرد: این جمعیت بالغ بر ۶۵ هزار بیمه شده اصلی و تبعی و همچنین ٣ هزار نیز مستمری بگیران و خانواده تحت تکفل آنها را شامل می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.