• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » امکان بیمه شدن زنان خانه دار فراهم است
  کد خبر : 1962320

  امکان بیمه شدن زنان خانه دار فراهم است

  امکان بیمه شدن زنان خانه دار فراهم استReviewed by on Dec 29Rating: مسعود علیاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر حدود یک هزار نفر از زنان خانه دار در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند در حالی که ظرفیت پوشش در این بخش، تا ۱۰۰ هزار…

  امکان بیمه شدن زنان خانه دار فراهم استReviewed by on Dec 29Rating:

  مسعود علیاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر حدود یک هزار نفر از زنان خانه دار در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند در حالی که ظرفیت پوشش در این بخش، تا ۱۰۰ هزار نفر است.
  وی با اشاره به اینکه اغلب زنان خانه دار استان اطلاعات کافی از اجرای این طرح ندارند، افزود: نبود اطلاع رسانی های مناسب موجب شده که این قشر آگاهی لازم را در این زمینه نداشته باشند و از امکان و فرصت فراهم شده، استقبال قابل توجهی نکنند.
  علیاری با بیان اینکه هم اکنون حداکثر سن برای پذیرش درخواست زنان خانه دار برای بیمه شدن، ۴۵سال است، افزود: افزایش این سقف سنی تا ۵۰ سال نیز در دست بررسی است.
  مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: زنان خانه دار با داشتن ۲۰ سال سابقه بیمه و ۵۵ سال سن و یا ۳۰ سال سابقه بیمه و ۴۵ سال سن، می توانند از مزایای بازنشستگی بهره مند شوند.
  وی با بیان اینکه در زمان حاضر ضریب نفوذ بیمه تامین اجتماعی در زنجان، ۵۳ درصد جمعیت این استان است، خاطرنشان کرد: متوسط ضریب نفوذ بیمه تامین اجتماعی در سطح کشور ۵۰ درصد است.
  علیاری با بیان اینکه بیش از ۱۷۵ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی در استان زنجان وجود دارد، گفت: بیش از ۱۰۲ هزار نفر از جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی جزو بیمه شدگان اجباری و مابقی جزو بیمه شدگان توافقی، کمک دولت دار و حمایتی هستند.
  ۷۳۱۲/۶۰۸۵۸
  خبرنگار: حسن اکبری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.