• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کسانی که ساز مخالف حماسه ۹ دی را می زنند توسط سیل خروشان ملت کنار زده می شوند
  کد خبر : 1962237

  کسانی که ساز مخالف حماسه ۹ دی را می زنند توسط سیل خروشان ملت کنار زده می شوند

  کسانی که ساز مخالف حماسه ۹ دی را می زنند توسط سیل خروشان ملت کنار زده می شوندReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار ، سردار "سید صادق حسینی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت:  به برنامه ریزی دشمنان در حوادث سال ۸۸ اشاره…

  کسانی که ساز مخالف حماسه ۹ دی را می زنند توسط سیل خروشان ملت کنار زده می شوندReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار ، سردار "سید صادق حسینی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت:  به برنامه ریزی دشمنان در حوادث سال ۸۸ اشاره و اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری دهم به اذعان کشورهای دنیا در بهترین شرایط و با حضور حداکثری و بانشاط مردم برگزار شده اما سران سلطه و پیاده نظام فتنه گر انها در داخل از ماه ها قبل از انتخابات با القاء موضوعاتی سعی در برهم زدن نظم کشور و در نهایت برای براندازی انقلاب برنامه ریزی کرده بودند.

  فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: در این اقدامات خصمانه منافقین، سلطنت طلبان، پیکاری ها و در رأس آنها آمریکا، انگلیس و اسرائیل به کمک سران فتنه و خواص آمده و سعی داشتند به هر نحوی نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند.

  حسینی نقش انقلابی مردم را در این حوادث بی بدیل عنوان و بیان داشت: این حوادث و اتفاقات با روشنگری رهبر معظم انقلاب و حضور حماسی مردم برای همیشه به پایان رسید و طومار دشمنان و فتنه گران پیچیده شد.

  وی حماسه ۹ دی را یک انقلاب فکری دانست و تصریح کرد: بعضی از خواص و مسئولان سیاسی از این حماسه را یک اتفاق ساده می دانند در حالیکه این موضوع یکی از بزرگترین حماسه های انقلاب و در واقع انقلاب سوم جمهوری اسلامی است و می طلبد این حماسه عظیم در تاریخ ثبت و ضبط شده و زوایای پنهان آن برای مردم بازگو شود.

  این فرمانده نظامی عنوان کرد: هر روزی که به سمت جلوتر پیش می رویم ارزش های انقلابی و الهی روشن تر می شوند و جبهه دشمنان برعکس عریان تر و نمایان و از طرفی بیانات امام راحل در دهه ۶۰ و فرمایشات مقام معظم رهبری در طول سالیان پیش معنا و مفهوم عمیق تری پیدا خواهند کرد.

  ویتصریح کرد: به ریزش برخی از خواص در نتیجه امتحانات انقلاب اشاره و اظهار کرد: یکی از نکات مهم در انقلاب که شرط اصلی در انقلابی گری بوده ماندن در کوران های مختلف بوده و این موضوع در حادثه عاشورا نیز اتفاق افتاد و گرنه هرکسی می تواند ادعای انقلابی بودن داشته باشد.

  فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در ادامه حماسه ۹ دی را حماسه ای سرنوشت ساز در نظام عنوان و افزود: ۹ دی در واقع انقلاب سوم فکری و معنوی در نظام جمهوری اسلامی بود که در مقابله با ظلم مستکبران رخ داد و یک پالایش حقیقی بین اسلام ناب ومحمدی و اسلام سکولار بوجود آورد.

  سردار حسینی حوادث بعد از انتخابات ۸۸ را برنامه ریزی شده دانست و بیان داشت: حوادث انتخابات ۸۸ یک اتفاق ساده و اعتراضی نبود بلکه دشمنان بصورت کاملا برنامه ریزی شده پشت ان قرار گرفته بودند و برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه داشتند و همگی بالاتفاق در این کشتی اعتراضی سوار شده بودند که الحمدالله در تضاد با طوفان زلال انقلابی مردم در ۹ دی شکستی مفتضحانه خوردند.

  این مقام مسئول در ادامه غیرت مردم ایلام در این حوادث را ستود و تصریح کرد: مردم ولایی ایلام مثل همیشه در ۹ دی نیز جلوتر از مردم ایران وارد کارزار شدند و در ۸ دی ارادت خود را به امام و رهبری باردیگر نشان دادند و اعلام کردند در پشت سر رهبری قرار دارند.

  وی نقش رسانه ها را در ترویج معارف و ارزش های انقلاب و همچنین حماسه ۹ دی را به مثابه سنگرسازان بی سنگر در جبهه ها عنوان کرد و ادامه داد: شما رسانه ها در تیررس مستقیم دشمن قرار دارید اما باید این ترکش ها را به جان خریده و حقایق و زاوایای پنهان این حماسه عظیم را در جبهه خودی و جبهه دشمنان بازکاوی و برای مردم بازگو کنید.

  فرمانده سپاه استان ایلام در ادامه گفت: کسانی که ساز مخالف حماسه ۹ دی را می زنند توسط سیل خروشان ملت کنار زده می شوند.

  حسینی تصریح کرد: ساز مخالف کوک کردن در حماسه ۹ دی نه تنها ره به جایی نمی برد بلکه از ارزش انسان ها می کاهد.
  وی با بیان اینکه انسان هایی که ساز مخالف بزنند در جریان خروشان سیل ملت به کنار زده خواهند شد، گفت: باید ارزش خود را بدانیم و برای ریال به ریال حقوقی که دریافت می کنیم مسئول هستیم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.