• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیست
  کد خبر : 1962211

  گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیست

  گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیستReviewed by on Dec 29Rating: اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد کرج، بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و نهاد رهبری آزاد کرج در بیانیه ای مشترک در خصوص ۹ دی اعلام کردند: فتنه…

  گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیستReviewed by on Dec 29Rating:

  اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد کرج، بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و نهاد رهبری آزاد کرج در بیانیه ای مشترک در خصوص ۹ دی اعلام کردند: فتنه فراموش شدنی نیست و گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیست.

  در این بیانیه آمده است:

  تاریخ ۳۸ ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای و حادثه بزرگ ۹ دی از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد.

  حماسه نهم دی ماه و حضور پرشور و خروش عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زریّن دیگری در افتخارات هر مرد و زن ایرانی به حساب می آید.حماسه ۹ دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود یعنی «عزت خواهی»؛ عزت خواهی مردمی که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

  ما دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرج مبتنی بر روحیه ی اسلامی و انقلابی اعلام می داریم:

  ۱ـ ما همواره با دلی سرشار از ایمان تحت زعامت امام المسلمین حضرت امام خامنه ای با روحیه انقلابی از اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع میکنیم و از روحیه ی اسلامی و انقلابی را معیار شایستگی مدیران نظام می دانیم.

  ۲ـ فتنه ۸۸ خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است و تبری از آن و عاملان و حامیان آن بر همگان ضروری و نشانه همراهی با نظام اسلامی و آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد.

  ۳ـ برای حل مشکلات کشور راهی جز همدلی و اتحاد بر محور ولایت فقیه و توجه به توانمندی های داخلی وجود ندارد و هرگونه دلبستگی به آمریکا و ایادی آن بر اساس تجربه های به دست آمده نتیجه ای جز فرصت سوزی و تحقیر ملت در پی نخواهد داشت.

  ۴ـ گروهی دانسته و خائنانه و یا نادانسته و جاهلانه در صدد بیگناه نمایی فتنه گران و سران فتنه هستند ، نشان از دست های پشت پرده ای دارد که می لرزد، اما تلاش دارد تا فتنه ۸۸ و خیانتی که به رأی ملت شد را از اذهان ملت پاک نمایند . برخی صاحبان تریبونها و مناصب سیاسی باید بدانند ، فتنه فراموش شدنی نیست و گناه بزرگ زیر سوال بردن اصل انتخابات قابل تطهیر نیست.

  ۵ـ ایران اسلامی امروز در جوامع بین المللی و در تعاملات سیاسی و فرهنگی در منطقه با تکیه به مبانی اسلامی و انقلابی و حمایت ملت بیدار و هدایت امام خامنه ای تبدیل به یک قدرت تأثیر گذار گشته لذا همه مسئولین، مدیران در همه سطوح باید برای قدرتمندتر شدن پایه های نظام جمهوری اسلای باید سعی مجاهدانه داشته باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.