• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » تصویب ارایه تسهیلات به ۷۵۴ طرح کشاورزی‌ در آذربایجان شرقی‌
  کد خبر : 1962165

  تصویب ارایه تسهیلات به ۷۵۴ طرح کشاورزی‌ در آذربایجان شرقی‌

  تصویب ارایه تسهیلات به ۷۵۴ طرح کشاورزی‌ در آذربایجان شرقی‌Reviewed by on Dec 29Rating: ‌ به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، اکبر فتحی در شانزدهمین جلسه اقتصاد مقاومتی سازمان گفت: تا چهارم دی ماه ۹۵ پرداخت دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۷۵۴ طرح کشاورزی در راستای رونق تولید استان به…

  تصویب ارایه تسهیلات به ۷۵۴ طرح کشاورزی‌ در آذربایجان شرقی‌Reviewed by on Dec 29Rating:

  ‌ به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، اکبر فتحی در شانزدهمین جلسه اقتصاد مقاومتی سازمان گفت: تا چهارم دی ماه ۹۵ پرداخت دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۷۵۴ طرح کشاورزی در راستای رونق تولید استان به تصویب رسیده، ۵۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۹۴ میلیارد و ۴۶۸ میلیون تومان معرفی شده و تعداد ۱۸۹ طرح با اعتبار ۶۶۸ میلیارد ریال و ۲۵۰ میلیون ریال در مرحله جذب تسهیلات قرار دارند.

  وی تعداد پرونده های ثبت شده در سامانه بهین یاب را برای دریافت تسهیلات در راستای رونق تولید استان را دو هزار و ۲۶۶ فقره اعلام کرد.

  فتحی با اشاره به اینکه تعداد جلسات کار گروه استانی برگزار شده جهت تصویب واحدهای ثبت نام شده ۱۴ مورد می باشد، افزود: در این راستا از ۸۴۲ طرح ارائه شده به کارگروه، تعداد ۷۵۴ مورد از طرح های ارائه شده برای دریافت دو هزار و ۸۰۰ میلیارد میلیون ریال تسهیلات مورد نظر به تصویب رسیده است.

  وی در مورد طرح‌های احصا شده استان برای دریافت تسهیلات بانکی، گفت: از ۷۵۴ طرح مصوب استانی، ۱۲۱ طرح به بانک کشاورزی، ۹ طرح به بانک سپه، ۲ طرح به بانک ملت، ۴۵ طرح به بانک ملی، یک طرح به بانک تجارت، ۳ طرح به بانک صادرات،  یک طرح به بانک توسعه صادرات و ۷ طرح به شرکت های تولید کننده بذر استان معرفی شده است.

  قائم مقام رئیس سازمان ومعاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان میزان تسهیلات سرمایه‌ای را ۶۷۹ میلیارد و۳۲۰ میلیون ریال ومبلغ تسهیلات سرمایه درگردش را ۲ هزار و ۱۲۱ میلیارد و۸۷۹ میلیون ریال اعلام ‌کرد.                                                                                                                              

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.