• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » از تهدید فرماندار قرچک برای بازگشت خودروی سخنران مراسم ۹ دی در این شهرستان تا قطع برق در ورامین
  کد خبر : 1962161

  از تهدید فرماندار قرچک برای بازگشت خودروی سخنران مراسم ۹ دی در این شهرستان تا قطع برق در ورامین

  از تهدید فرماندار قرچک برای بازگشت خودروی سخنران مراسم ۹ دی در این شهرستان تا قطع برق در ورامینReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: با آغاز فصل زمستان گرمای بسیار زیادی بین نیروهای ارزشی در منطقه ورامین شامل شهرستان…

  از تهدید فرماندار قرچک برای بازگشت خودروی سخنران مراسم ۹ دی در این شهرستان تا قطع برق در ورامینReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: با آغاز فصل زمستان گرمای بسیار زیادی بین نیروهای ارزشی در منطقه ورامین شامل شهرستان های قرچک, ورامین و پیشوا به وجود آمد زیرا نیروهای جوان ارزشی به دنبال اجرای برنامه هایی با کیفیت بسیار زیاد در جهت آگاه سازی عموم مردم بودند و به همین جهت نیز تلاش های بسیار زیاد وصف ناپذیری نیز صورت دادند.

   

  اما در روند اجرای برنامه های نهم دی ماه به خصوص در نشست های محوری در سه شهرستان قرچک, ورامین و پیشوا حواشی مختلفی داشت که هیچ زمان به اذهان عموم مردم نمی رسید که زمانی چنین اتفاقاتی برای مراسماتی بیفتد که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بسیار زیادی بر اجرای آنها داشتند.

   

  در شهرستان قرچک مخالفت ها بعد از اینکه سخنرانان این شهرستان مشخص شد آغاز گردید تا جایی که فرماندار شهرستان قرچک که سال گذشته مجوز نشستی را در یکی از چلوکبابی های شهرستان قرچک داده بود که فتنه گران نیز در آن حضور داشتند و به همین دلیل نیز خشم مردم را برانگیخته بود, در جلسه شورای تامین شهرستان مخالفت های زیادی با سخنرانان سلسله نشست های بصیرتی ۹ دی در این شهرستان کرد.

   

  مخالفت فرماندار قرچک تا جایی ادامه داشت که تهدید کرده بود که خودروی یکی از سخنرانان مشخص که در بحث برجام مخالفت های زیادی با دولت یازدهم کرده بود را قبل از رسیدن به محل سخنرانی متوقف کرده و باز می گرداند و اجازه سخنرانی آن فرد را نمی دهد.

   

  از سوی دیگر عموم مردم توقع بسیار زیادی از مسئولین اجرایی و همچنین نمایندگان دولت تدبیر و امید داشتند تا با تبلیغات گسترده شهری حماسه حضور مردمی ۹ دی در زمینه دفاع از انقلاب اسلامی را گرامی بدارند ولی انتظار مردم به یاس تبدیل شد زیرا هیچ تبریکی از سوی این مسئولین بیان نشده و نمایندگان دولت یازدهم که اختلاس های مختلفی در آن صورت گرفته است از نصب چند بنر کم هزینه در سطح معابر مختلف شهر نیز خودداری کردند.

   

  اما تعجب مردم منطقه آنجایی بسیار زیاد شد که فرماندار شهرستان قرچک پیامی را در رسانه ها منتشر کرد ولی بعد از آن با یکی از محکومین فتنه سال ۸۸ دیدار صمیمی برگزار می کند و تصاویر آن نیز در رسانه های مجازی منتشر می شود؛ سوالی که در اذهان به وجود آمد این بود که واقعاً باید بیانیه به مناسبت ۹ دی ماه را از فرماندار قبول کنیم یا دیدار با محکوم فتنه را بپذیریم.

   

  از سوی دیگر نه تنها اطلاع رسانی برنامه ۹ دی از سوی مسئولین اجرایی و دولتی در شهرستان قرچک صورت نگرفت, بلکه برنامه اصلی و محوری شهرستان که تجمع روز ۹ دی می باشد نیز به گوشه پرتی از شهر قرچک ارسال شد.

   

  نگارنده مطلب قصد جسارت به آستان مقدس امامزاده زبیده شهرستان قرچک ندارد ولی همگان مطلع هستند که مسیرهای دسترسی به این آستان مقدس بسیار سخت بوده و همچنین اجرای برنامه های مهم در سطح شهرستان باید در مرکزیت شهر انجام شود البته اگر اجرای باشکوه برنامه نهم دی ماه برای مسئولین شهرستان قرچک دارای اهمیت باشد.

   

  اما حواشی سلسله نشست های بصیرتی ۹ دی فقط در قرچک باقی نماند و در شهرستان ورامین نیز این نشست ها با حواشی گوناگونی روبرو شد که مهمترین این حواشی قطع برق درست در زمان اجرای برنامه و سخنرانی سخنرانان دو شب اول در سید فتح الله ورامین بود.

   

  رئیس اداره برق شهرستان ورامین نیز طی مصاحبه با رسانه های حامی دولت یازدهم اعلام کرد هیچ اطلاعی از اجرای این برنامه ها نداشته است و به صورت مکتوب به آن اداره اعلام نشده بود در صورتی که بنرهای مختلف در سطح شهر توسط نیروهای خودجوش مردمی در خصوص اجرای برنامه های مختلف بصیرتی در شهرستان نصب شده بود.

   

  منصوری دلیل قطع برق در شب اول را اتصالی در پست برق و شب دوم را جمع شدن آب در چاه و ورود آب به کابل های برق اعلام کرده بود و اینجا بود که چند سوال نیز به اذهان رسیده بود که اولین آن این سوال است که چرا دقیقاً در زمان اجرای نشست باید پست برق اتصالی کرده و یا اینکه چرا با این حال که از صبح روز دوم نشست باران در ورامین می بارید, چرا دقیقاً در زمان اجرای برنامه آب به کابل ها ورود پیدا کرده بود؟

   

  اما سوالات دیگری نیز وجود دارد که به دلیل قطع نشدن برق در شب های سوم و چهارم و همچنین حضور مستقیم رئیس اداره برق شهرستان در مراسم از بیان آنها پرهیز می کنیم.

   

  البته حواشی مراسم ۹ دی در ورامین فقط مربوط به همین چند روز نبود و فرمانداری ورامین که قرار بود سالن اجتماعات خود را در اختیار ائمه جمعه و همچنین مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران قرار دهد, بعد از تدابیر انجام شده اعلام کردند که سالن را نیاز دارند و مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران نیز به سالن اجتماعات شهرداری برای اجرای نشست خود رفتند.

   

  اما برنامه های نهم دی ماه در شهرستان پیشوا نیز بدون حاشیه نبود تا جایی که نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان پیشوا همانند دیگر فرمانداران منطقه در این نشست بصیرتی حضور پیدا نکرد.

  این عدم حضور فرماندار پیشوا که از سمت فرمانداری کوهدشت عزل شده بود در مراسم نشست ۹ دی در حالی است که نماینده ارشد دولت در مراسم شب یلدایی شهرستان که دیگر مسئولین شهرستان به دلیل عدم کیفیت برنامه در آن حاضر نشدند حضور موثر و چشمگیری داشت تا جایی که از ابتدا تا انتهای مراسم را پیگیری کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.