• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شد
  کد خبر : 1962149

  هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شد

  هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شدReviewed by on Dec 29Rating: خیرالله ترخانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان شامل ‘علی قربانی’، ‘هادی قوامی’ و عبدالرضا عزیزی’ است که به ترتیب نماینده مردم حوزه انتخابیه بجنورد در مجلس شورای…

  هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شدReviewed by on Dec 29Rating:

  خیرالله ترخانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان شامل ‘علی قربانی’، ‘هادی قوامی’ و عبدالرضا عزیزی’ است که به ترتیب نماینده مردم حوزه انتخابیه بجنورد در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم اسفراین و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی هستند.
  مدیرکل سیاسی، تقسیمات و انتخابات استانداری خراسان شمالی افزود: هیئت استانی نظارت بر انتخابات شواری اسلامی مکلف است تا پیش از تشکیل هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی یعنی پیش از ۲۵ اسفند ماه امسال، هیئت های شهرستانی و هیئت های بخش ها را تشکیل دهند.
  وی تصریح کرد: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در هر شهرستان نیز سه نفر است که این افراد تا پیش از تشکیل هیئت اجرایی این انتخابات مشخص می شوند.
  ترخانی گفت: نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بر عهده نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و ثبت نام از داوطلبان نامزدی در این انتخابات از ۲۵ اسفند ماه امسال آغاز می شود.
  بر اساس قانون نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان است و هیئت استانی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری هنوز اعضای خود را نشناخته است.
  ۱۷۴۴ ** انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.