• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه نیم دلاری برای سرشماری هر نفر
  کد خبر : 1962065

  از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه نیم دلاری برای سرشماری هر نفر

  از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه نیم دلاری برای سرشماری هر نفرReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  از مهمترین اخبار اقتصادی در هفته ای که گذشت می توان به نقش حذف صفر در کنترل تورم وچرایی گران شدن دلار…

  از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه نیم دلاری برای سرشماری هر نفرReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  از مهمترین اخبار اقتصادی در هفته ای که گذشت می توان به نقش حذف صفر در کنترل تورم وچرایی گران شدن دلار اشاره کرد.
  از اخبار مهم دیگر این هفته انتصاب اعضای اصلی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات کارمندان بیمه ایران و بخشودگی  صد درصدی جرائم پیمانکاران مسکن خوزستان به شرط پرداخت اصل بدهی بوده است.
  بر اساس این گزارش علی طیب نیا وزیر اقتصاد در این هفته ضمن بیان اینکه بهبود محیط کسب و کار از اولویت های وزارت اقتصاد است تاکید کرد که با شرایط فعلی نمی توان تغییرخاصی در وضعیت معیشتی ایجاد کرد چراکه استانداردهای زندگی مردم به رشد اقتصادی کشور گره خورده است.
  همچنین واریز ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال از سوی سازمان خصوصی سازی به حساب خزانه در راستای تحقق اهداف درآمدی دولت و به مزایده گذاشته شدن خودروهای لوکس نیز از اخبار مهمی بود که در این هفته رخ داد.

  هدفمندی یارانه‌ها، تیری که به هدف نخورد!/ سهم هر نفر تاکنون چند میلیون تومان شده است؟قانون هدفمندی یارانه ها تاکنون در دو فاز توسط دولت های وقت به اجرا در آمده و با وجود تورم های موجود در جامعه،‌ هزینه های هنگفتی روی دست دولت گذاشته است.از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه 0.5 دلاری برای سرشماری هر نفرواریز دو هزار و هشتصد میلیارد ریال به حساب خزانهدر راستای تحقق اهداف درآمدی دولت از طریق واگذاریها، مبلغ ۲ هزار و ۷۷۹ میلیارد ریال از سوی سازمان خصوصی سازی به حساب خزانه واریز شد.
  مزایده ۲۸ خودروی لوکس متروکه در گمرکرئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از آخرین وضعیت برگزاری مزایده خودروهای لوکس بالای ۲۵۰۰ سی سی خبر داد.

  حذف صفر پولی نقش مهمی در کنترل تورم ایفا می کند/ ثبات اقتصادی، شرط اول اصلاح نظام پولیوزیر اقتصاد و امور دارایی گفت : حذف صفر از پول ملی تورمی در بر نخواهد داشت بلکه تاثیر مثبتی در اقتصاد کشور نیز بجا می گذارد.از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه 0.5 دلاری برای سرشماری هر نفر

  انتصاب عضو اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات کارمندان بیمه ایرانوزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، عضو اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان بیمه ایران را منصوب کرد.
  چرا دلار گران شد؟نرخ دلار طی دو ماه گذشته روند صعودی گرفته و کارشناسان و مسئولان دولتی دلایل متعددی برای این افزایش قیمت ادامه دار عنوان می کنند.
  از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه 0.5 دلاری برای سرشماری هر نفر
  هزینه سرشماری هر نفر ۰.۵ دلار/ ۴۷.۴ درصد سرشماری اینترنتی بودمعاون طرح‌های آماری مرکز آمار ایران گفت: هزینه سرشماری برای هر نفر کمتر از ۰.۵ دلار بود که این هزینه در اروپا ۷.۸ دلار بود.از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه 0.5 دلاری برای سرشماری هر نفر
  حقوق کارمندان تا قبل از پایان ماه پرداخت می شود/ نتیجه سرشماری پایه تصمیمات دولتیرئیس سازمان برنامه و بودجه از تصمیم رئیس جمهور برای پرداخت حقوق کارمندان دولت تا قبل از اتمام هر ماه خبر داد و گفت: نتایج اولیه سرشماری تا اول بهمن اعلام می شود.

  بهبود محیط کسب و کار اولویت وزارت اقتصاد/ استانداردهای زندگی مردم به رشد اقتصادی گره خوردوزیر اقتصاد و امور دارایی بهبود محیط کسب و کار را از اولویت های اقتصادی کشور دانست و تاکید کرد: باید شرایط را برای فعالیت مردم در اقتصاد فراهم کرد.از به هدف نخوردن تیر هدفمندی یارانه ها تا هزینه 0.5 دلاری برای سرشماری هر نفر
  ۱۰۰ درصد جرایم پیمانکاران مسکن خوزستان به شرط پرداخت اصل بدهی بخشوده می‌شودرئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از بخشودگی ۱۰۰ درصد جرایم قابل بخشش قانون مالیات‌های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده پیمانکاران خصوصی به شرط پرداخت اصل بدهی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.