• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی ندارد
  کد خبر : 1962055

  دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی ندارد

  دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی نداردReviewed by on Dec 29Rating: اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با تأکید بر اینکه ۹ دی سرآغاز نهضت و انقلاب جدیدی بود که به دست ملت ایران رقم خورد، اظهار داشت: بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب حماسه ۹…

  دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی نداردReviewed by on Dec 29Rating:

  اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با تأکید بر اینکه ۹ دی سرآغاز نهضت و انقلاب جدیدی بود که به دست ملت ایران رقم خورد، اظهار داشت: بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب حماسه ۹ دی مربوط به گروه یا دسته خاصی نیست، بلکه متعلق به اسلام و مردم مومن، انقلابی و جهادی سراسر کشور بود.

  وی با بیان اینکه خداوند مردم را به این میدان آورد، افزود: مردم در این روز به میدان آمدند و از حاکمیت اسلام و نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی به نقش عوامل داخلی در ایجاد فتنه اشاره کرد و گفت: براساس نص صریح رهبر معظم انقلاب آن واقعه فتنه بود و سران فتنه‌ای نیز وجود دارند، آنها با دشمنان داخلی و خارجی هم‌دست شده و حقیقتا انقلاب اسلامی را تا لبه پرتگاه بردند.

  وی با تأکید بر اینکه جرم سران فتنه نابخشودنی است، تصریح کرد: در پاسخ به صحبت‌هایی که امروز برخی افراد مطرح می‌کنند مبنی بر اینکه حصر کاهش یافته و کمرنگ شود باید گفت مردم ایران، خانواده معظم شهدا، حاکمیت اسلامی، رهبری و قوه قضائیه نسبت به سران قوه لطف و بزرگواری کرده‌اند.

  ترکی گفت: اینکه سران فتنه مورد اشد مجازات قرار نگرفتند یک لطف بوده اما صحبت از شکستن حصر جایگاهی ندارد، مردم ما مومن و متدین هستند و اگر به اعتقادات دینی آنها اهانت شود سر بزنگاه به میدان آمده و پشت رهبرشان هستند و دشمنان نیز کاری از پیش نخواهند برد.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام راحل فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اینکه تصور کنیم مسئولان آمریکایی با یک لبخند خوبی ما را می‌خواهند خوش خیالی است.

  وی ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمنان به دنبال این هستند که ریشه حاکمیت اسلامی و اسلام را بزنند و دست بردار نیستند، مطمئنا ما رابطه‌ای با آمریکا نمی‌توانیم داشته باشیم و همان طور که رهبر معظم انقلاب به صورت مکرر فرمودند باید حداقل از برجام یک درس بزرگ بگیریم.

  ترکی اضافه کرد: ۳ سال دیپلماسی کشور ما معطل شد و ضررهای بسیاری دادیم و نتیجه آن ثابت شدن این موضوع است که دشمن خائن ما آمریکا است، آنها اسلام و انقلاب را نشانه گرفته‌اند و باید بدانیم رابطه ما با آمریکا شدنی نیست مگر اینکه ما از دین خود دست برداریم که این موضوع نیز محال است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.