• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امضای برجام از تبعات فتنه ۸۸ / جمعیت در ۹ دی از کوچه و خیابان کاشان می جوشید
  کد خبر : 1962003

  امضای برجام از تبعات فتنه ۸۸ / جمعیت در ۹ دی از کوچه و خیابان کاشان می جوشید

  امضای برجام از تبعات فتنه ۸۸ / جمعیت در ۹ دی از کوچه و خیابان کاشان می جوشیدReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، فرماندار اسبق شهرستان کاشان و نماینده حال حاضر مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کاشان اول، ضمن بیان خاطرات خود از…

  امضای برجام از تبعات فتنه ۸۸ / جمعیت در ۹ دی از کوچه و خیابان کاشان می جوشیدReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، فرماندار اسبق شهرستان کاشان و نماینده حال حاضر مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کاشان اول، ضمن بیان خاطرات خود از روز ۹ دی سال ۸۸ ابراز کرد: قرار راهپیمایی در میدان کمال الملک بود و بعضی از دوستان نگران این بودند که نکند مردم استقبال نکنند و کسی نیاید، اما در ساعت مقرر، انگار جمعیت از کوچه و خیابان کاشان می جوشید و همه پر از شور و شوق و احساس بودند.

  فرماندار وقت شهرستان کاشان افزود: در آن لحظات حضور مردم، احساس کردم همه این‌ها آماده شهادتند و افتخار می‌کردم و اشک شوق می ریختم.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به لطمه‌های فتنه به مردم و نظام اسلامی، تصریح کرد: فتنه گران کاری کردند که ایران ده‌ها سال از اعتبار جهانی‌اش عقب بیفتد.

  وی ضمن ابزار تأسف از آسیب‌های وارده به حیثیت و اعتبار حکومت اسلامی و مردم در عرصه ملی و بین المللی بیان کرد: اگر دولت یازدهم هم برجام را امضا کرد، یکی از آثار و پیامدهای فتنه بود.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس در این رابطه افزود: اگر اعتبار بین‌المللی ایرانِ قبل از فتنه، با جایگاه جهانی که اکنون به واسطه پیروزی‌ بر داعش و تروریسم پیدا کرده‌ایم گره می‌خورد، شرایطی به وجود می آمد که کسی جرئت نمی کرد تا سال‌های سال نگاه چپ به ایران بکند.

  حاجی دلیگانی همچنین خاطرنشان کرد: در آن صورت بود که تحریم‌ها برداشته می‌شد و آن موقع، غربی‌ها خودشان برای برقراری رابطه اقتصادی با ایران پیشقدم می‌شدند.

  نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در ارتباط با هزینه‌های جریان فتنه تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین هزینه‌های تحمیل شده توسط فتنه‌گران، مشکلات اقتصادی برای مردم بود.

  وی افزود: کشور ما مانند قطاری در حال جلو رفتن و پیشرفت بود که به سبب مواجهه با فتنه، توقف کرد و حتی مسیری را به عقب برگشت.

  نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی فتنه سال ۸۸ را فتنه سخت خواند و آن را مقدمه فتنه حال حاضر که فتنه نرم است، عنوان کرد.

  حاجی دلیگانی توضیح داد: فتنه سخت از جنس درگیری و آشوب خیابانی و اعتراض و شعار است، درحالی که در فتنه نرم، یک جریان در امتداد همان اهداف فتنه سخت، در ظاهر مسالمت آمیز و در نقاب همراهی با نظام، همان اهداف را برای ریشه‌کنی حکومت اسلامی دنبال می کند.

  فرماندار وقت شهرستان کاشان در پایان، فتنه سال ۸۸ را اساساً یک طرح و نقشه انگلیسی خواند که با ایجاد تفرقه و شکاف در بین مردم، جایگزینی جامعه مسلمان به جای حکومت اسلامی را دنبال می کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.