• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » توسعه پایدار در روستا نیازمند برنامه ریزی جامع و هدفمند است/ نقش سرمایه های اجتماعی در توسعه پایدار روستاها
  کد خبر : 1961991

  توسعه پایدار در روستا نیازمند برنامه ریزی جامع و هدفمند است/ نقش سرمایه های اجتماعی در توسعه پایدار روستاها

  توسعه پایدار در روستا نیازمند برنامه ریزی جامع و هدفمند است/ نقش سرمایه های اجتماعی در توسعه پایدار روستاهاReviewed by on Dec 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در جمع صمیمی اهالی روستای سالم پاطاق اظهار داشت: برای دستیابی…

  توسعه پایدار در روستا نیازمند برنامه ریزی جامع و هدفمند است/ نقش سرمایه های اجتماعی در توسعه پایدار روستاهاReviewed by on Dec 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در جمع صمیمی اهالی روستای سالم پاطاق اظهار داشت: برای دستیابی به توسعه پایدارروستایی، برنامه ریزی جامع، مستمر، هدفمند و متناسب ضروری است و صورتهای مختلفی از اوضاع  فرهنگی- اجتماعی را ترسیم می نماید.

   

  وی روستاهای پاک و سالم را نقطه پیشرفت و تعالی این مسیر دانست و گفت: توسعه ،عمران و آبادانی در روستاها در امر تولید و امنیت تاثیر بسزایی دارد.

   

  امام جمعه شهرستان بیان کرد: یکی ازنیازهای توسعه پایدارسرمایه اجتماعی وپرداختن به آن است واقدامی که درروستای سالم پاطاق صورت گرفته کاری ماندگار درراستای توسعه روستا با سرمایه اجتماعی وافزایش توسعه اجتماعی می باشد.

  فرماندارشهرستان درادامه اذعان داشت: ازآنجا که فرهنگ سازی بستری مناسب برای تحصیل توسعه نیروی انسانی و سایر ابعاد دیگر توسعه است بُعد فرهنگی و اجتماعی آن از اولویت بالاتری برخورداراست و مصداق و الگوی بارزی برای سایر روستاها می باشد.

   

  جهانبخش حیدری افزود: حضوردرروستاها و زندگی درروستا لازمه یک محیط زیست سالم است ودرتوسعه پایدارنگاه به حفظ محیط زیست یک نگاه جدی است .

   

  وی اجرای طرح روستای سالم درجذب بیشتر مسافران و گردشگران را حائز اهمیت دانست و گفت: شناسایی ظرفیت های روستایی و معرفی آنها می تواند در توسعه این مناطق تاثیر گذار باشد.

  دراین دیدارصمیمی پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات جوانان اهالی روستای سالم پاطاق پرداختند و دهیاراین روستا در پایان فعالیتهای که درسطح روستای پاطاق صورت گرفته است ارائه نمود.

   

  روستای سالم پاطاق با اقلیم و طبیعت ویژه با جمعیتی ۲۴۰ نفری در مسیر گردنه پاطاق واقع شده است سراب ماراب ، منطقه تفریحی در عباس ، حوضچه پرورش ماهی ، آثار تاریخی ذیج منیژه و تپه ها و کوهای مشرف با درختان بلوط از دیدنی های این روستا می باشد .

   

  شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارنفر جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.