• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۹ دی در استمرار انقلاب اسلامی و از جنس عاشواراست
  کد خبر : 1961966

  ۹ دی در استمرار انقلاب اسلامی و از جنس عاشواراست

  ۹ دی در استمرار انقلاب اسلامی و از جنس عاشواراستReviewed by on Dec 29Rating: حسین عبدالهی‌ فر، چهارشنبه شب در گردهمایی مردم طبس به مناسبت حماسه نهم دی ماه ۸۸افزود: جنس این حقیقت این گونه است که هر چه از آن فاصله بگیرید او را پر رنگ تر خواهید یافت و ابعاد آن روشن تر…

  ۹ دی در استمرار انقلاب اسلامی و از جنس عاشواراستReviewed by on Dec 29Rating:

  حسین عبدالهی‌ فر، چهارشنبه شب در گردهمایی مردم طبس به مناسبت حماسه نهم دی ماه ۸۸افزود: جنس این حقیقت این گونه است که هر چه از آن فاصله بگیرید او را پر رنگ تر خواهید یافت و ابعاد آن روشن تر می شود.
  وی ادامه داد: جنس و ماهیت ۹ دی از حقایق بود، شما هر سال مراسم عاشورا و ایام محرم عزاداری امام حسین(ع)را می بینید همه اعتراف می کنند که امسال مراسم از سال گذشته پررنگ تر بود چون عاشورا یک حقیقت بود.
  عبداللهی فر با قدردانی از حضور مردم در این مراسم اظهار کرد: شما همچنان دشمن شناسانه تشخیص می دهید که باید این حماسه را گرامی بدارید و بیعت مجدد خود را ولایت، دیانت و اسلامیت تجدید می کنید.
  وی با بیان این که شاه کلید و رمز خلق حماسه ۹ دی بصیرت بود افزود: در محافلی که می توانیم گرد هم آییم و این غرور ملی را پاس بداریم.
  عبدالهی فر افزود: کسانی متاسفانه امروز نمی توانند محافل بزرگداشت این جشن را ببینند و فشار می اورند و اعتراض می کنند این مراسم ها برای چیست؟.
  وی عنوان کرد: پاسخ منطقی و عقلانی آنها این است که بدانند که ما رزمایش بصیرت ملت در ۹ دی را همواره ذکر خواهیم کرد و جزء ایام الله می دانیم و ادامه خواهیم داد.
  وی تاکید کرد: بصیرت یک آگاهی منتج به اقدام است، اگر کسی بصیرت داشت و جبهه حق از باطل را تشخیص داد اما برای دفاع از حق، اقدام نکرد بصیرت ندارد، بصیرت باید به اندازه و به موقع باشد.
  وی با بیان اینکه بصیرت افزایی لازم است گفت: بصیرت چراغی نیست که همیشه روشن بماند و نیاز به انرژی دارد باید دور هم جمع شویم و چنین جلسات باشکوهی داشته باشیم تا روشنگری ها صورت گیرد، بر آگاهی ها افزوده شود، مطالب جدید بیان شود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، عبدالهی فر گفت: آنها که به دنبال فتنه انگیزی هستند و هنوز در اندیشه بهره برداری از اختلافات ما هستند و دشمنانی که خباثت آمیز فکر می کنند می توانند موج سواری و از برخی حرکات ناهنجار استفاده کنند از ادامه و تداوم بصیرت افزایی نگران هستند.
  وی تاکید کرد: پیام ما این است اگر بنا باشد دو باره خباثت کنید و دست به حرکت های ناشایست بزنید، یارگیری کنید، عده ای را از طریق مالی و تبلیغی تحریک کنید ما در مقابل شما خواهیم ایستاد و همچون شن های طبس بر سرتان خراب خواهیم شد.
  ۷۲۱۷*۲۰۴۷*خبرنگار- سجاد نجفی* انشتار دهنده- عباسقلی اشکورجیری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.