• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » تولید بیش از ۹۴۰ هزار دستگاه انواع خودرو در کشور
  کد خبر : 1961882

  تولید بیش از ۹۴۰ هزار دستگاه انواع خودرو در کشور

    به گزارش ایران ویج به نقل از شاتا ؛ از مجموع این میزان تولید ،  ۸۸۱ هزارو ۹۳۵۵ دستگاه خودروی سواری تولید شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، ۴۰.۹ درصد افزایش یافت. همچنین ۵۸ هزارو ۱۰۴دستگاه وانت، ۸ هزارو۲۱۶  دستگاه کامیون ،  ۷۱۲ دستگاه اتوبوس،۵۳۰  دستگاه مینی بوس در این مدت تولید…

   خودرو

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از شاتا ؛ از مجموع این میزان تولید ،  ۸۸۱ هزارو ۹۳۵۵ دستگاه خودروی سواری تولید شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، ۴۰.۹ درصد افزایش یافت.
  همچنین ۵۸ هزارو ۱۰۴دستگاه وانت، ۸ هزارو۲۱۶  دستگاه کامیون ،  ۷۱۲ دستگاه اتوبوس،۵۳۰  دستگاه مینی بوس در این مدت تولید شد که به ترتیب ۲۰.۹  درصد، ۶.۷ درصد  ، ۲۳.۶ درصد  و۸.۸ درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
  ۱۲۸هزارو۸۵۷  دستگاه انواع خودرو نیز در آذرماه امسال تولید شد که در مقایسه با تولید ۷۸هزار ۷۳۴دستگاه خودروی تولید شده پارسال،۶۳.۷درصد افزایش یافت.
  براساس این گزارش  ۱۲۱ هزارو ۹۶۴ دستگاه انواع خودروی سواری در آذر ماه در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال  ۶۹.۱ افزایش یافته است، این در حالی است که ۷۲ هزار و۱۰۷  دستگاه خودروی سواری در آذرماه سال گذشته تولید شده است.
  همچنین به ترتیب ۵هزارو ۹۶۹ دستگاه وانت ، ۷۹۲ دستگاه کامیون ، ۳۶ دستگاه مینی بوس و ۹۶دستگاه اتوبوس به ترتیب با نرخ رشد  ۲.۱درصد،۱۹.۵ درصد ،۵.۹درصد و۱۲.۹ درصد نسبت به آذر ماه سال ۹۴ افزایش یافت.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.