• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دانمارک حقوق اتباع داعشی خود را قطع می‌کند!
  کد خبر : 1961587

  دانمارک حقوق اتباع داعشی خود را قطع می‌کند!

  دانمارک حقوق اتباع داعشی خود را قطع می‌کند!Reviewed by on Dec 28Rating: العالم – اروپا روزنامه دیلی تلگراف روز چهارشنبه در گزارشی با عنوان ” واکنش دانمارک به قضیه برخورداری اتباع داعشی خود از کمک های مالی دولت” نوشت : برخی از اتباع دانمارک که به داعش پیوسته اند ، همچنان از دولت خود کمک…

  دانمارک حقوق اتباع داعشی خود را قطع می‌کند!Reviewed by on Dec 28Rating:

  العالم – اروپا

  روزنامه دیلی تلگراف روز چهارشنبه در گزارشی با عنوان ” واکنش دانمارک به قضیه برخورداری اتباع داعشی خود از کمک های مالی دولت” نوشت : برخی از اتباع دانمارک که به داعش پیوسته اند ، همچنان از دولت خود کمک های مالی ماهانه دریافت می کنند.
  دیلی تلگراف نوشت : وزیر کار دانمارک می گوید که کمک های مالی کسانی را که به داعش پیوسته اند، قطع خواهد کرد. 
  گزارش ها حاکیست که ۳۶ تبعۀ دانمارک که این کشور را ترک کرده و به داعش پیوسته اند، همچنان حقوق بیکاری به ارزش ده ها هزار دلار دریافت می کنند.
  دیلی تلگراف افزود: وزارت کشور دانمارک لیست اسامی این سی و شش نفر را برای قطع حقوق ماهانۀ آنها به وزارت کار تحویل داده است .
  روزنامه دانمارکی اِکسترا بلادِت نیز نوشت: سی و شش نفری که به داعش پیوسته اند، از زمان آغاز همکاری خود با این گروه بیش از ۱۰۰ هزار دلار از دولت دانمارک کمک مالی دریافت کرده اند.
  اکسترا بلادت افزود: مسئولان ذیربط دانمارک از هر راهکار حقوقی برای بازپس گرفتن کمک های اعطائی به این ۳۶ نفر استفاده خواهند کرد و آنها را به علت دریافت غیرقانونی کمک های مالی از دولت به محاکمه خواهند کشید .
  اکسترا بلادت نوشت : قانون دانمارک به بیکارانی که سرپرست کودک نیستند ، ماهانه نزدیک به هزار و ۵۰۰ دلار کمک مالی پرداخت می کند و بیکارانی که سرپرست کودک هستند ، بیشتر از این مبلغ دریافت می کنند.
  اکسترا بلادت اعلام کرد : دانمارک تنها کشوری نیست که به اعضای داعش کمک مالی پرداخت می کند، و سوئد نیز به یکی از اتباع خود به نام مایکل اسکرامو که به داعش پیوسته بود ، نزدیک به ۵ هزار دلار پرداخت کرده بود.

  اسکرامو

  اسکرامو

   

   

  ۲۱۴

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.