• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجماع جهانی علیه ایران دروغ محض است
  کد خبر : 1961583

  اجماع جهانی علیه ایران دروغ محض است

  اجماع جهانی علیه ایران دروغ محض استReviewed by on Dec 28Rating: به  گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل کوثری شامگاه سه شنبه در حاشیه سفر به شهرستان ورامین در پاسخ به سوالی که علت مخالفت برخی مسئولان برای بزرگداشت حماسه نهم دی چیست، اظهار داشت: امروز افرادی مرتبط با جریان فتنه در بدنه دولت حضور دارند…

  اجماع جهانی علیه ایران دروغ محض استReviewed by on Dec 28Rating:

  به  گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل کوثری شامگاه سه شنبه در حاشیه سفر به شهرستان ورامین در پاسخ به سوالی که علت مخالفت برخی مسئولان برای بزرگداشت حماسه نهم دی چیست، اظهار داشت: امروز افرادی مرتبط با جریان فتنه در بدنه دولت حضور دارند و این افراد علاقه مند نیستند که اثری از ۹ دی باشد.

  نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه اجماع جهانی علیه ایران وجود داشته است، افزود: آمریکا با ۱۶۸ هزار نیرو ابتدا کابل و سپس عراق را گرفت اما پس از بسیج نیروهای عراقی، خسارات سنگینی را متحمل شد.

  وی ادامه داد: اگر اجماع جهانی بر علیه جمهوری اسلامی ایران وجود داشت، دشمن یک لحظه صبر نکرده و به ما حمله نمی کرد، به همین خاطر اجماع جهانی علیه ایران دروغ محض است.

  سردار کوثری با اشاره به این نکته که آمریکا توان ماندن در عراق را نداشت، اضافه کرد: آمریکا اگر توان داشت، عراق را نگه می داشت و اگر می توانست به ما حمله می کرد.

  نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری درباره صحت و سقم اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: بنده روز گذشته تماس گرفتم و این موضوع را پیگیری کردم و آنچه رسانه های حقیقت گرا از جمله کیهان در این زمینه نوشتند، عین حقیقت است.

  سردار کوثری تأکید کرد: تیم مذاکره کننده خوش بین به غرب است و خود رییس جمهور نیزمطرح کرده بود که ما باید مشکلات خود را با کدخدا حل کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.